Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozbudowa


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Rozbudowa

Witam, czy jest planowana rozbudowa pasm LTE na nadajniku ID: 31810 ? Przyznam szczerze, że obecnie korzystając z tego nadajnika samo pasmo LTE 800 często jest tutaj bardzo obciążone i prędkości mocno spadają.

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozbudowa

@mati2910 czy zgłaszane były na infolinii problemy z nadajnikiem? Możesz podać dokładniejszą lokalizację nadajnika? Sam ID nie zawsze pomoże w lokalizacji.

Orange monitoruje obciążenie nadajników, dodatkową informacją od klientów może przyspieszyć ewentualną rozbudowę. Z czasem na pewno będzie modernizacja.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Rozbudowa

Lokalizacja: Stryszawa 667 - hotel Beskidzki Raj - wieża widokowa 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52628
  • 602

Rozbudowa

@mati2910Stacja delikatnie przeciążona z jednym zakresem LTE. Może to być powodem spowalniania transmisji. Opisz dokładnie jakie prędkości osiągasz. Możesz się podeprzeć aplikacją NetMonster w celu sprawdzenia poziomu sygnału z nadajnika. Korzystasz tylko z smartfona czy i z modemu stacjonarnego?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Rozbudowa

Korzystam głównie z routera Huawei B525. Jestem w miejscu w którym jest trochę problem z zasięgiem ale na routerze wyświetlają się 3 na 5 kresek. W nocy prędkości średnie to 25/7, w dzień przed południem około 15/6, lecz najgorzej jest popołudniu i wieczorem do około godziny 23, bo wtedy nie udaje mi się przekroczyć 5 Mb/s pobierania, średnio są 3 Mb/s, lecz czasem mam wrażenie że przez chwilę internet w ogóle nie działa. Wysyłanie wtedy jest na takim samym poziomie jak w dzień.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52628
  • 602

Rozbudowa

@mati2910To wskazuje na dociążanie nadajnika w tym czasie. Warto sprawdzić aplikacją czy ustawienie odbiornika/modemu w innym miejscu nie podniesie choć trochę transferu. Można niby dołączyć anteny zewnętrzne, ale to poprawi zasięg, a nie transfer