Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Remont drogi a światłowód


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 112
  • 0

Remont drogi a światłowód

Witam,

Mam zapytanie w sprawie podpięcia światłowodu. Całe życie orange mówi, że w planach, termin nie znany, nieopłacalne itd. Dodam, że moja droga jest prywatna, nie ma asfaltu, sam żwir, brak słupów. Po kilku latach użerania się z gminą postanowili przyjąć drogę. Będzie tam więc kładziony asfalt, oświetlenie. Więc czy korzystając z remontów, lub chociażby gdyby można byłoby już wtedy doprowadzić światełko napowietrznie, byłyby większe szanse na podpięcie?

Zapomniałem dodać, że kabel jest na innej drodze około 70m dalej

Pozdrawiam

 

______________

Scalenie wpisów - Rafał

2 ODPOW. 2

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Remont drogi a światłowód

@blateq  raczej nie. Każdy teren ma własną specyfikę  i czy w przyszłości operator zdecyduje się na infrastrukturę  słupową czy doziemną nie jest pewnym... Na zaś nigdy się nic nie buduje, bo nie wiadomo gdzie będą OPP ( czytaj: punkty dostępu do sieci)

Ja niby ułożyłem rurę HDPE przy okazji, ale wiedziałem gdzie się przyłączyć do infrastruktury i było to proste, bo od domu wyłożyć ulicy kopali do jej wylotu. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Remont drogi a światłowód

@blateq Niestety budowa drogi nie ma żadnego związku z planami Orange. Możesz napisać zapytanie do cppc@cppc.gov.pl czy w najbliższym czasie nie planują światłowodu z programu rządowego POPC.