Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pułtusk, Śniegockiego: POPC z radiówką. Czy da się coś zrobić aby był to światłowód?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 112
  • 0

Pułtusk, Śniegockiego: POPC z radiówką. Czy da się coś zrobić aby był to światłowód?

Na mojej ulicy w koncu po 2/3 latach jest POPC. No niby wszystko git, ale kurczaczki pieczone liczyłem na światłowód a tu robią POPC z radiówką😂 Czy mogę jakos blagac o ten swiatlowod? Kazdy operator mowil ze nie podepnie swiatlowodu bo nie oplacalne, ale poczytalem o POPC i wlasnie budują kable w nieoplacalnych inwestycjach. Moj dom to biala plama (max 20mb/s) 

projekt3.png

 

 

 

_______________

*Doprecyzowanie nazwy tematu - moderator Wojciech.

7 ODPOW. 7

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

POPC

Jaka to lokalizacjia? Mogę się mylic ale POPC to przecież program dotyczący światłowodu więc może tamci mają po prostu dofinansowanie z jakiegoś innego programu. Ile lat temu u mnie na wsi lokalny ISP miał dofinansowanie : nternetu na etapie "ostatniej mili". Tytuł
Projektu „Zapewnienie Internetu szerokopasmowego na terenie
wybranych miejscowości powiatu . Wtedy nie miał konkurencji żadnej. Najlepsze jest to że spoczął na laurach sprzedaje neta który ma max 6mb/0.5. Rok temu przez szedłem od niego konkurent ji która ma 40/5 za 10zl więcej co prawda realnie jest mniej kolob20-30mb. Na swoich stronach tamten pisze ze się modernizuje ale zmian nie było widać. Większość domów przeszło na konkurencję a ci się o nie przeszli to pewnie teraz przejdą bo światełko od Orange nam zrobili. Może ciut offtop ta historia ale lepiej sprawdź na ccpc i wyszukiwarce UKE czy aby na pewno twoja miejscowość jest w popc a jak jest to pisz o dofinansowanie jeśli nie jesteś na liście


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 112
  • 0

POPC

Dzięki za zaangażowanie w pomocy.

Ta dziwna sytuacja z radiówką to ulica Burmistrza Stanisława Śniegockiego 8N w Pułtusku.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

POPC

@blateq z mapy zasięgu Orange wynika że na tym adresie nie jest świadczona usługa internetu światłowodowego ale proponuję dopytać jeszcze  na infolinii. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12954
  • 53214
  • 617

Pułtusk, Śniegockiego: POPC z radiówką. Czy da się coś zrobić aby był to światłowód?

@blateq POPC nie jest świadczone na radiówce. Ten wpis tyczy się ogólnie dostępów zgłoszonych jako działające w tym terenie- alternatywa dla usług innych operatorów. W twoim rejonie (pod 6A) dostępna jest Neo do 20Mb/sek. FTTH niestety nie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Pułtusk, Śniegockiego: POPC z radiówką. Czy da się coś zrobić aby był to światłowód?

@agat13 czyli dobrze mi się zdawało, że POPC nie tyczy się radiówki. To w takim razie trzeba sprawdzić czy miejscowość jest na liście POPC a jeśli jest to pisać o dorejonizowanie trzeba.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12954
  • 53214
  • 617

Pułtusk, Śniegockiego: POPC z radiówką. Czy da się coś zrobić aby był to światłowód?

@Emill1 Słusznie. Pisać, pisać, pisać...kto nie pisze, ten nie ma 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 112
  • 0

Pułtusk, Śniegockiego: POPC z radiówką. Czy da się coś zrobić aby był to światłowód?

dzisiaj wykonany telefon na infolinie o dorejonizowanie 😄

z tego co patrzylem to miasto cos tam w popc dzialalo, ale i tak ide w te dorejonizowanie. dzisiaj dostalem jeszcze milego maila, ktory postawil mnie na nogi.

blateq_0-1644247593077.png

 

 

wiec jak dorejonizowanie od orange niestety nie dojdzie do skutku, pod koniec roku mam inny wybor

 

___________

* Wpis poddany edycji - moderator Bartłomiej