Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie usługi


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Przeniesienie usługi

Witam,

 

Czy macie jakieś rady co mogę zrobić jeśli przeprowadzam się, a orange nie świadczy usługi w moim nowym miejscu zamieszkania(chociaż inne firmy są), proponują mi jakieś śmieszne alternatywy. Ale pod warunkiem że podpisze znowu umowę na dwa lata. A nie chce tego robić jak są tak ograniczeni. Bo na tą chwile mam płacić chociaż nie mogę mieć żadnej usługi od nich prócz telefonu a mam jeszcze internet i rozszerzoną TV.

 

Ktoś miał podobny problem i jakoś za porozumieniem stron szło to rozwiązać ? Czy taka praktyka generalnie klient nowy fajnie robimy plan, ale potem...

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przeniesienie usługi

Niestety,umowę podpisałeś na świadczenie usługi na konkretnym adresie. Jeżeli przeprowadzka, a Orange nie ma możliwości świadczenia usługi na nowym adresie, to albo inna usługa z nową umową, albo usługa pozostaje na starym adresie. Obawiam się, że nic z tym nie zrobisz.
O ile to nie jest Love możesz przepisać usługę na inną osobę (nowego lokatora), lub popytać rodziny czy ktoś ma w Orange usługi podobne do Twojej, a może kończy mu się umowa, wtedy rezygnuje ze swojej, Ty przenosisz na jego adres, potem cesja. Ale to wszystko takie kombinowane, ale innego wyjścia nie widzę.