Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z internetem


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Problemy z internetem

Od kilku miesięcy mam problem z internetem orange. Cały czas wywala i nie da sie nic zrobić, dzwoniłem do orange z 4 razy i zawsze naprawiali ale tylko na 2 dni, potem to samo. Za 3 razem powiedzieli, żeby wymienić router bo byc może jest popsuty, okazało sie, że nie. Router mam ok.tydzień a dzisiaj wywala cały dzień, czy wina leży po mojej stronie? Jeżeli nie to co mam zrobić, żeby naprawili tą usterke. Dla ciekawostki powiem, że od ok. roku mam internet+telewizje, wiec dostalem nowy router funbox 2.0, jeszcze rok temu jak mialem w umowie tylko internet nie było problemów, praktycznie ani razu nie wywaliło.

2 ODPOW. 2

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Problemy z internetem

@Hubertus1 Witam, w tym przypadku opisz to dokładnie i czego oczekujesz złóż reklamację, że są, częste awarie tak jak mówisz itp. może wtedy konkretnie zajmą się problemem.Reklamacje możesz na czacie złożyć lub w salonie. Reklamacja jest, rozpatrywana do 30 dni.pamiętaj, by żądać nr reklamacji. W linku metody kontaktu
https://www.orange.pl/view/kontakt?footerlink=true


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Problemy z internetem

@Hubertus1 zakładam, że to Neosteadę, więc czy możesz zrobić screena z parametrów synchronizacji linii?