Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z usługą Halo Granie


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Problem z usługą Halo Granie

Witam może tutaj znajdę jakąś poradę , problem jest taki że każdy utwór obojętnie jaki ustawiony nie zawsze jest odgrywany  np. ustawiam utwór dzwonie 3 razy gra, a za czwartym słychać sam sygnał oczekiwania jakbym nie miał tej usługi włączonej czasami za pierwszym razem się nie włącza , grzebałem w ustawieniach ale jest wszystko dobrze utwór gra od pon - nd od 0-24 , 2018 - 2027 , zgłosiłem sprawę technikom dziś dostałem odpowiedź że usługa została naprawiona ale przed chwilą znów to samo , ponowiłem zgłoszenie dodając przykład połączenia w którym utwór się nie włączył dodając też że problem może nie być w usłudze halo granie tylko w miejscu styku połączenia , być może nie wszystkie połączenia przechodzą przez halo granie. Może ktoś miał z was taki sam problem i udało mu się to rozwiązać bardzo proszę o pomoc z góry dziękuję 🙂

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32534
  • 37209
  • 1374

Problem z usługą Halo Granie

Co masz na myśli pisząc "dzwonie 3 razy gra, a za czwartym słychać sam sygnał oczekiwania"?

W sensie wykonujesz 4 połączenia i za 4 połączeniem nie słychać utworu?
Czy wykonujesz jedno połączenie, utwór 3 razy leci w pętli i 4 pętli odtwarzania nie rozpoczyna?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Problem z usługą Halo Granie

Jest to różnie najczęściej dzwonię 3 razy utwór jest jak wykonam kolejne połączenie czyli 4 utworu nie ma, słychać sam sygnał oczekiwania.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32534
  • 37209
  • 1374

Problem z usługą Halo Granie

A dzwonisz na swój numer z innej sieci czy z Orange?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Problem z usługą Halo Granie

Z Plusa, Play, Orange.

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Problem z usługą Halo Granie

A może jest to problem tej konkretnej piosenki ?.Zobacz co się stanie jak zmienisz na inną.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32534
  • 37209
  • 1374

Problem z usługą Halo Granie

A masz jakieś przekierowania na swoim numerze?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Problem z usługą Halo Granie

To nie problem piosenki bo sprawdzałem inne utwory też tak mają, korzystam z halo granie bez limitu i często zmieniam utwór bo nie muszę za każdą płacić i zauważyłem że to nie z jednym utworem tak jest, co do przekierowań, nie mam ich mam wyłączoną pocztę i orange mi przypisal jakiś numer którego nie da się wyłączyć.

Pracuję w Orange
  • 73
  • 96
  • 7

Problem z usługą Halo Granie

próbowałeś poprosić o włączenie blokady przekierowań VML? standardowo to blokuje przekierowanie  na voice mail ale powinno zablokować przekierowania na jakikolwiek numer (nie liczac zwykłego przekierowania które sam zdejmujesz kodem ##002# zielona sluchawka)


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Problem z usługą Halo Granie

Korzystasz z VoLTE?