Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

Do mnie nadal dzwonią że światłowód mogę mieć już od zaraz .Od zeszły tydzień w roku kilka razy już . Parodia-  jak się pytam jaki światłowód jak nie ma możliwości a ci mówią że to pomyłka luk nagle słuchawka milknie. 

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 324
  • 2

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

"Przykre. Niewiele Ci teraz pomoże stwierdzenie, że "trzeba było brać", ale niech będzie to wskazówką dla tych, którzy się wahają, a są tu tacy."

 

W 2020 był monter - tak jak pisałem ustalilismy warunki. Wiec chcialem brac.

Ale ok. Jesli autor tego stwierdzenia uwaza ze moja wina wszystko mi jedno.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

@bgolab123 To brałeś kiedy dzwonili czy nie bo już się zgubiłem?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 324
  • 2

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

W 2020 po wielu nagabywaniach (ulotki ze mam mozliwosci fizyczne, wydzwanianie konsultantow) umowilem monterow 3x. Za kazdym razem nie instalowali mimo, ze Opiekunowei Klienta (nazwiska dostepne mówili, że to prosta sprawa i ma byc w ramach inwestycji).

 

Montezy mi mowili bym sam sobie wkopał słupki. I własnie to chciałem zrobic bo nawet slupki zamowilem.

Co z tego kiedy moi Opiekunowei Klienta mnie wykreslili piszac, ze "mój sąsiad się nie zgadza".

Otóz jak sie dowiedziałem monterzy wpisali taką wyssana z palca przyczyne. Ja nie potrzebuje wogole korzystac z działki sasiada.

 

Jaka tu moja wina. Komus sie nie chcialo u mnie zrobic podlaczenia i wpisywał nieprawdziwe informacje.

 

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

Widzę że już dwa wątki o tym zrobiłeś 😀 Powracając do sprawy. Stawianie słupków to robota monterów a nie Twoja. Monter powinien Ci wskazać miejsce do granicy Twojej działki gdzie powinieneś się dokopać i ułożyć rurę. Po wykonaniu tego zgłaszasz monterowi że już jest i umawiasz się kiedy przyjdą Cię podłączyć. To wszystko. 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 324
  • 2

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

Tak wiem o tym. Wszystko było uzgodnione ale NIE robili tylko wracali mowiac mi ze sam mam to zrobic. OK. Chciałem.  A teraz ktos wpisal nieprawdziwa informacje "ze sasiad sie nie zgadza" i nawet na moj koszt sie nie da. A "Opiekunowie Klienta" odsyłają mnie do Skierniewic.

 

Jesli ktos pisze w komentarzach ze to moja wina niech nie bedzie niepoważny.

Pracowałęm dla TPSA wiele lat jako podwykonawca i sporo wiem zarowno o samym wykonawstwie jak i kto  za co odpowiada.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

@bgolab123  To nie ładnie z ich strony. Ewidentnie nie chciało im się kopać od granicy działki do najbliższego słupka to zrzucili to na Ciebie. Na swoim terenie mogę zrozumieć bo często tak się robi że instalacja jest napowietrzna chyba że są jakieś przeszkody lub klient bardzo chce ziemią to wówczas monter proponuje aby klient sam sobie wykopał. Jednak wszystkie inne czynności poza obszarem Twojej działki musi wykonać podwykonawca Operatora. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 324
  • 2

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

Mi było wszystko jedno czy wkopac czy słupki. Nawet powiedziałem ze zapłace im prywatnie. Tez nie. Wiec sam zamowiłem teraz na wiosen bo dostałem ulotke, zeby sie podłaczac rowzniez wtym roku.