Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

@JAKUB772  pochwal się jak już będziesz miał działająca usługę  😉

 

Na temat orange w Twoim przypadku nie będę się wypowiadał bo cenzor już czeka aby ciachac posty.  

 

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.


@PARANOJAnapisał(-a)

@marder  to nie tak. Q skrócie. Składasz zamowienie->nexera robi przylacze + gniazdo z ont->monter z Orange przynosi modem i uruchamia usługę.

Tak to wygląda na sieci nexera 


Tak to wygląda, dlatego piszę niech uderzy do Nexery skoro monter z Orange nie ma tam co robić bo nie ma przyłącza. Podejrzewam że Nexera nie miała jego domu w swojej liście i dlatego zrobi tam gdzie mieli a reszta ich nie interesuje.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

@marder  nie.

Po prostu Nexera nie ogarnia tematu.

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

Mówisz? Nie wiedzą co budują i do kogo? Nie miałem z nimi do czynienia bo nie działają w moim województwie to trudno mi się odnieść do tego. 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.


@Krek151napisał(-a)

22 domki z czego 6 domów ma net bo reszta nie potrzebuje i serio nikt nie będzie światłowodu kład bo koszty.


... właśnie się przekonują czy potrzebują, jak muszą iść osobiście do kolejki żeby się na szczepienie zapisać


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

Jak zamontują napiszę jak się sprawuje  internet światłowodowy .


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

@pirenej  Nie do końca że stoją w kolejce.   Są to osoby co mają net w telefonie i a normalnie z niego nie korzystają. Do tego Jesteśmy na tyle zgrany społecznością, że wszyscy są już zarejestrowani. Tym co nie mają neta bo nie potrzebują udostępniliśmy możliwość rejestracji.  Więc nie muszą już się o to martwić. Zamiast jechać i stać w kolejce  można pomóc w rejestracji online i tak uczyniliśmy. W jeden dzień wszyscy zarejestrowani. 100% wsi. 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

W telewizorze pokazywali, że stoją. Nie do końca wszyscy, bo na pewno część zrezygnowała.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 324
  • 2

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

Cały 2020 rok dzwoniono do mnie by podłączyć swiatłowód. Zadzwoniłem wczoraj by podłączyć i mnie poinformowano ze juz nie ma warunków technicznych. Swiatłowd biegnie nad moja brama.

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Kinga


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

Przykre. Niewiele Ci teraz pomoże stwierdzenie, że "trzeba było brać", ale niech będzie to wskazówką dla tych, którzy się wahają, a są tu tacy.