Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

no może i tak tylko orange chyba zawala również takim podejściem do klienta . Osoba która miała nadzorować moją sprawę nawet nie kontaktuje się ze mną nie mówiąc o tym że nawet nie odbiera telefonów.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

@JAKUB772  to załatwiales to przez infolinie czy przez handlowca?
________________
* Wpis poddany edycji – moderator Kinga


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

infolinia


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.


@JAKUB772napisał(-a)

infolinia


To osoba która to przyjmowała i zapewniała Cię że światłowód będzie popełniła poważny błąd. Albo miała taki bajzel w bazie danych. Jeśli inwestycja nie jest ukończona to nie powinno być tam usług. Spróbuj skontaktować się z Nexerą. Jeśli tam coś budują to powinni wiedzieć jak sprawa wygląda pod twoim adresem. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

@JAKUB772

Raczej błąd systemowy. U mnie też niedawno było, że mogę podłączyć światłowód choć wiem, że to nie realne bo do centrali mam ponad 6 km  a orientacyjny czas realizacji  takiej inwestycji to lata to za 2037-2040 lat. Tak przynajmniej gminie podali. 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

@Krek151  to na emeryturze szybki net będzie 🤣


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

@marder  to nie tak. Q skrócie. Składasz zamowienie->nexera robi przylacze + gniazdo z ont->monter z Orange przynosi modem i uruchamia usługę.

Tak to wygląda na sieci nexera 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

@Anonim  niestety tak to jest jak się  na wsi mieszka,. 22 domki z czego 6 domów ma net bo reszta nie potrzebuje i serio nikt nie będzie światłowodu kład bo koszty.  Nawet nie wiem czy ten termin jest nawet osiągalny. Bo koszty spore. Ale może na emeryturę i 80 urodziny  światłowód dostanę 😄 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

@Krek151  tak jest niestety, inwestycja jest kosztowna i bez dofinansowania nie ma szans na realizację, dzieci twoje pewnie już światłowodów doczekają 😎


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

Światłowód dawno jest założony sąsiad ma już od początku stycznia. Wczoraj złożyłem zamówienie u innego operatora i za tydzień umówiony jest montaż. Cena atrakcyjniejsza bez żadnych opłat wstępnych i dodatkowo Netflix no i przede wszystkim normalne rzeczowe podejście do klienta.