Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z podłączeniem światłowodu. Brak przyłącza.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 0

Problem z podłączeniem światłowodu. Brak przyłącza.

Witam, szukałem szybkiego internetu, trafiłem na orange światłowód, sprawdziłem czy usługa jest dostępna pod moim adresem i JEST. zamówiłem, przyjechał technik, szukał na zewnątrz przyłącza - brak. Szukał kabla w studzienkach który mógłby doprowadzić do domu - brak. Zgłosił reklamację i pojechał. Dopytywał czy miałem kiedyś cokolwiek z TP. Oczywiście miałem jednak szło to kablem przez ulicę od sąsiada który wyraził na to zgodę, dlatego na terenie swojego domu nie mam przyłącza. Mówił że zgłaszato wyżej  i mam czekać aż dadzą znać czy podłączą.

Miał ktoś podobną sytuację? Mogę mieć jakąś nadzieję że mi podłączą? Może gdzieś zadzwonić? Napisać? 

55 ODPOW. 55

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Problem z podłączeniem światłowodu. Brak przyłącza.

@dnem86  czasem tak jest. Zgloszenie poszlo to beda teraz szukać kabla.

To domek?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 0

Problem z podłączeniem światłowodu. Brak przyłącza.

@PARANOJA Tak, to domek, sprawdzałem na UKE - pokazuje że prędkości orange powyzej 100megabitow TAK, telefon stacjonarny - NIE, telewizja TAK. To oznacza, że powinienem mieć i będe miał czy jak? Jakie są szanse?:)


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Problem z podłączeniem światłowodu. Brak przyłącza.

@dnem86 zakładając, że była w Twojej okolicy budowa linii światłowodowej, to powinna być możliwość podłączenia.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 0

Problem z podłączeniem światłowodu. Brak przyłącza.

@ketrasaArtur jeśli dobrze patrzę to mój rejon brał udział w tym konkursie POPC czy jak to się nazywa. Sąsiad na przeciwko ma już dawno światłowód


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Problem z podłączeniem światłowodu. Brak przyłącza.

@dnem86 czy na stronie UKE:

https://mapbook.uke.gov.pl/

Twój adres ujęty jest w projekcie POPC? Jeśli tak, to nie powinno być problemu z podłączeniem internetu światłowodowego.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 0

Problem z podłączeniem światłowodu. Brak przyłącza.

@ketrasaArtur jeśli dobrze sprawdzam to jest. znajduje sie w zakladce CZARNA PLAMA, to dobrze?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Problem z podłączeniem światłowodu. Brak przyłącza.

@dnem86  jaka predkosc zamowiles? 300, 600 lub 1Gb/s więc swiatlo. A jak swiatlo to gdzies musi byc schowany kabel. Beda szukac aż w koncu znajda 😁

Czekaj na info tj powiedzial monter

Anonim

Nie dotyczy

Problem z podłączeniem światłowodu. Brak przyłącza.

Uderz do BOK, dopytaj co mądrego w zamówieniu jest dopisane. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 0

Problem z podłączeniem światłowodu. Brak przyłącza.

@PARANOJA zamówiłem 600, ale że anulowana umowa teraz jest zastanawiam się nad 1gb