Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z Orange Darmowe Wifi

Anonim

Nie dotyczy

Problem z Orange Darmowe Wifi

Witam, do tej pory często korzystałam z darmowego Orange wifi, jednakże dzisiaj przy próbie połączenia, wyskoczył mi błąd, że "podano nieprawidłowy login lub hasło". Rzecz w tym, że nie zmianiałam hasła, a na konto Orange mogę się normalnie zalogować.

9 ODPOW. 9

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Problem z Orange Darmowe Wifi

@Anonim Próbuj kilka razy pod rząd. U mnie czasem też tak się dzieje. W razie czego zmień hasło w obszarze zarządzania usługą.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z Orange Darmowe Wifi

Nadal to samo. Próbowałam kilka razy pod rząd oraz zmianę hasła.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Problem z Orange Darmowe Wifi

@Anonim w takim razie proponuję dezaktywację usługi i ponowną aktywację np. jutro.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Problem z Orange Darmowe Wifi

Hasło do Darmowego Orange Wi-Fi ustalasz sobie sama w Mój Orange. Nie musi ono być takie samo, jak do konta w Mój Orange. Konkretnie można je ustalić przy włączeniu tej usługi, potem też można zmienić w tym samym miejscu.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z Orange Darmowe Wifi

Witam,

Podłączę się do problemu. 

W tym tygodniu aktywowałem usługę Darmowe Orange Wifi, ale przez chat z konsultantem. Na nowym orange.pl niestety nie ma opcji aktywacji tej usługi, a tym bardziej zmiany hasła. Na chacie powiedziano mi, że potrzebny jest login, hasło i hasło abonenckie. Tylko który login (stary czy nowy?), hasło mam to samo na obu kontach, hasło abonenckie znam. Niestety żadna ich kombinacja nie chce zadziałać.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Problem z Orange Darmowe Wifi

@ramzio13 Przecież Darmowe Orange Wi-Fi można aktywować logując się na swój numer telefonu do Mój Orange -> (zakładka) Zarządzaj -> Pakiety i ustawienia -> Ustawienia ->(rozwijasz) Internet -> Darmowe Orange Wi-Fi. Można wyłączyć/włączyć i zmodyfikować hasło. Zrzut ekranu 2018-02-18 o 22.46.48.pngZrzut ekranu 2018-02-18 o 22.47.18.png


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z Orange Darmowe Wifi

Jestem świeżo (10 dni) po zmianie Neostrady na światłowód i być może to jest efekt migracji. Poza tym nie posiadam telefonu w orange, tylko światłowód+TV+VOIP.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Problem z Orange Darmowe Wifi

@ramzio13 to rozwijasz opcję Szczegóły usługi stacjonarnej i mam tam coś takiego.

Zrzut ekranu 2018-02-19 o 06.55.07.pngPo kliknięciu w Aktywuj Darmowe Orange WiFi otwiera się formularz. Tam można ustanowić login i hasło.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z Orange Darmowe Wifi

To u mnie to wygląda tak:

2018-02-19.png2018-02-19 (3).png2018-02-19 (2).png2018-02-19 (4).png2018-02-19 (5).png