Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem lte ... długie burofowanie filmów.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Problem lte ... długie burofowanie filmów.

To tylko zdjęcie poglądowe o co mi chodzi .. tel to Note 8 a sprawdzane w różnych miastach trójmiasto Elbląg Słupsk itp ... o wszędzie tak samo

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem lte ... długie burofowanie filmów.

Witaj w klubie. Też mam note 8 i ostatnie dwa tygodnie youtube mi zamula że ho ho ho ... mieszkam w okolicach Olsztyna , ale byłem ostatnio na południu Polski i było ok więc nie wiem co jest grane ... dla pocieszenia dodam że brat na Moto z Play też ma ten sam problem

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Problem lte ... długie burofowanie filmów.

Kolega w Olsztynie ma ten sam problem zmienił na plusa kartę śmiga równo ale z Orange jest problem.. zauważyłem ostatnio zależy od nadajników jest raz mam ostatnio że dobrze wszystko chodzi i się odpala ale raz że jest problem dalej...

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem lte ... długie burofowanie filmów.

Dlatego też kupiłem karte z Play i na dualu korzystam z Youtube i jest ok. I tak sobie myślę że ten Play nie jest taki zły 😋 może sobie do niech numer przeniose, przynajmniej mają bardzo fajną aplikację zarządzającą kontem w porównaniu do Orange, która muli i muli i muli i pokazuje nie aktualne dane 😊

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Problem lte ... długie burofowanie filmów.

Też myślę przenieść numer poczekam do zakończenia umowy i po tylu latach rozstane się z tą siecią... szkoda bo samego początku jestem z nimi .. Ale przez te problemy stracili w moich oczach.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem lte ... długie burofowanie filmów.

Dokładnie. Ja też z nimi jestem od samego początku ale na poważnie myślę przejść do Play, zaskoczyli mnie pozytywnie 😉