Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prace tylko na połowie ulicy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Prace tylko na połowie ulicy

@agat13  ja rozumiem, że trwają testy, ale mogłyby ruszyć na terenie całego kraju, a nie na terenie trzech miast. Dlatego napisałem, że u konkurencji już jest, a orange dopiero testuje.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

Prace tylko na połowie ulicy

Mały update.

Dowiedziałem się od wykonawcy, któremu Orange zleciło wykonanie światłowodu, że kabel będzie przechodził przez całą moją ulicę. Zwiększa mi to szanse  dogadania się z Orange jak już zakończą pracę ?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Prace tylko na połowie ulicy

@Doneczek wiem z dobrego źródła, że pomimo tego, że do POPC ciężko się dostać jako nadmiarowy klient, czyli dopisać się do rezerw po wykonaniu tego projektu, to operator będzie czynił wysiłki, aby jak najwięcej "dorejonizować" tych nie ujętych, a chętnych na FTTH. Czekaj cierpliwie i pytaj wszędzie gdzie możesz, aby się załapać


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

Prace tylko na połowie ulicy

@agat13Mój adres znajduje się na tak zwanej liście punktów dodatkowych. Miesiąc temu napisałem pismo do orange, uke ,cppc i jakoś nikt nie raczył mi nic odpisać  . Dzięki temu że zauważyłem prace przy mojej ulicy oraz wyrozumiałości kierownika prac jest z nim w stałym kontakcie i dostaję świeżutkie informacje na bieżąco. Powiedział mi że do końca grudnia oddadzą wykonaną sieć orange, a potem się okaże co dalej.

Dziwne by było jakby orange, które będzie posiadało gotową sieć nie będzie dzwonił do klientów ze wspaniała wiadmością o możliwości podłączenia do światłowodu 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Prace tylko na połowie ulicy

@Doneczek proszę Cię, nie pisz, że coś czego nie zrobiłby O jest dziwne...nielogiczne itp 

Radzę jednak pilnować swego....

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Prace tylko na połowie ulicy


@Doneczeknapisał(-a)

Dziwne by było jakby orange, które będzie posiadało gotową sieć nie będzie dzwonił do klientów ze wspaniała wiadmością o możliwości podłączenia do światłowodu 😉


Dzwonić będzie ale nie do Ciebie tylko domów które były ujęte w POPC. Budowa takiego odcinka sieci to lekko licząc z 30 tys. Sam chyba tego nie sfinansujesz a pomarańczowym się nie opłaca bo inwestycja będzie się zwracać przez kilkadziesiąt lat. Jedyna nadzieja to dorejonizowanie w ramach kolejnego konkursu z POPC.