Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prace konserwacyjne na BTS Orange ID: 395, Lublin, ul. Folwarczna 33?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Prace konserwacyjne na BTS Orange ID: 395, Lublin, ul. Folwarczna 33?

Witam,

Mam pytanie czy obecnie prowadzone są prace konserwacyjne na BTS w Lublinie przy ul. Folwarcznej 33 (ID: 395, eNBID: 286975)? Mam antenę ustawioną na ten BTS i od ubiegłego poniedziałku (21.09.2020) nie mogę się z nim połączyć. Mój router "łapie" sygnał jedynie z innych pobliskich nadajników. Zależy mi na nadajniku przy ul. Folwarcznej z uwagi na dobre prędkości, które zawsze mogłem na nim osiągnąć. Serdecznie dziękuję za odpowiedź.

--
Pozdrawiam,
Jarosław

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Prace konserwacyjne na BTS Orange ID: 395, Lublin, ul. Folwarczna 33?

@softme lepiej, jak szybciej się uporają. Z doświadczenia wiem, że zawsze coś się przeciągnie. Ja dowiadywałem się przed południem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Prace konserwacyjne na BTS Orange ID: 395, Lublin, ul. Folwarczna 33?

@softme może na tym nadajniku występować awaria, prace serwisowe, rozbudowa nadajnika lub nadajnik może być zakłócany. Dziś trudno będzie to ustalić, najlepiej jutro zadzwonić na infolinię lub napisać na czacie zapytanie, co się dzieje  nadajnikiem.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 138
  • 260
  • 1

Prace konserwacyjne na BTS Orange ID: 395, Lublin, ul. Folwarczna 33?

Zapytaj jutro na czacie w apce Mój Orange, konsultanci posiadają informację czy i do kiedy na danym BTSie są prowadzone prace. Możesz też sam to sprawdzić Wyślij SMS na numer 1533 w treści wpisz Diagnozuj. Z telefonu znajdującego się w lokalizacji gdzie występuje problem. Jednak po pełniejsze informacje lepiej właśnie zapytać konsultanta na czacie.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Prace konserwacyjne na BTS Orange ID: 395, Lublin, ul. Folwarczna 33?

Ok serdecznie dziękuję. Jutro zapytam na czacie.

--
Pozdrawiam,
Jarosław


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Prace konserwacyjne na BTS Orange ID: 395, Lublin, ul. Folwarczna 33?

@softme na nadajniku trwa przebudowa stacji, więc cały nadajnik jest wyłączony, co powoduje że sygnał dociera do Ciebie z innych nadajników. Czas trwania prac do około połowy października.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Prace konserwacyjne na BTS Orange ID: 395, Lublin, ul. Folwarczna 33?

@ketrasaArturDziś rano na czacie dowiedziałem się, że prace mają niby potrwać do 1 października. Jeśli miałaby być to jednak połowa października to wówczas wybrałbym się wcześniej na dach, żeby przestawić antenę na inny nadajnik. Kto ma rację? 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Prace konserwacyjne na BTS Orange ID: 395, Lublin, ul. Folwarczna 33?

@softme lepiej, jak szybciej się uporają. Z doświadczenia wiem, że zawsze coś się przeciągnie. Ja dowiadywałem się przed południem.