Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie światłowodu gdzie wszyscy sąsiedzi maja już światłowód tylko nie ja.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Podłączenie światłowodu gdzie wszyscy sąsiedzi maja już światłowód tylko nie ja.

Witam może tu uda mi się dowiedzieć dlaczego do mojego budynku nie ma możliwości podłączenia światłowodu ani żadnej informacji kiedy taka możliwość będzie skoro wszyscy sąsiedzi maja mój budynek od głównej skrzynki znajduje się 200m nawet budynek który stoi obok który jest do rozbiórki ma dociągnięty światłowód. Gdy rozmawiałem z wykonawcą lini światłowodowej powiedział mi mają wykonane puste przyłącza do których my zostaniemy kiedyś podpięci ale nie wiedział kiedy i od tego czasu nic się nie zmieniło a bardzo zależy mi na podłączeniu do światłowodu bo u nas w wiosce jest to jedyna opcja która będzie normalnie funkcjonować z powodu bardzo słabego zasięgu . A przed tą cała inwestycją byłem jednym z pierwszych którzy złożyli deklaracje z chęcią przyłączenia i nie zostałem podłączony.Wysyłałem pisma z informacją że jestem zainteresowany podłączeniem do światłowodu ale zero odpowiedzi .  

 

___________

* Temat przeniesiony z Szukam oferty - moderator Bartłomiej

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Podłączenie światłowodu gdzie wszyscy sąsiedzi maja już światłowód tylko nie ja.

Poszukaj swojego adresu tutaj https://mapbook.uke.gov.pl/