Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Po jakim czasie będzie widoczna możliwość podłączenia do światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Po jakim czasie będzie widoczna możliwość podłączenia do światłowodu

Witam,

Po złożeniu wniosku o przyłączenie do sieci światłowodowej, która przebiega przez teren mojej działki, technicy podjęli próbę przyłączenia i doprowadzili światłowód do granicy mojej działki (chodzi o przyłączenie domku jednorodzinnego). Na miejscu technicy stwierdzili, że teraz już tylko pójść do salonu podpisać umowę i wtedy przyjadą już na prace stricto podłączeniowe i montaż sprzętu. Stwierdzili również, że możliwość przyłączenia do sieci światłowodowej będzie widoczna po 48 godz. Jednak od dnia doprowadzenia światłowodu do granicy działki minęło już 20 dni kalendarzowych i nadal ani pracownicy w salonie Orange, ani konsultanci infolinii nie widzą możliwości podłączenia mojego adresu.

Czy jest jakiś określony termin po jakim nastąpi zmiana w systemie? czy może znów trzeba gdzieś napisać jakieś pismo/wniosek?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12791
  • 52629
  • 603

Po jakim czasie będzie widoczna możliwość podłączenia do światłowodu

@Kung234 nie ma takiego określonego terminu. Wszystko zależy od etapu inwestycji, beneficjenta i obiegu informacji w systemach... 

Zmiennych niewiadomych jest sporo.. 

Trzeba pytać i się dowiadywać. 

Sprawdzać na stronie 

https://www.orange.pl/view/mapazasiegu

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12791
  • 52629
  • 603

Po jakim czasie będzie widoczna możliwość podłączenia do światłowodu

@Kung234 nie ma takiego określonego terminu. Wszystko zależy od etapu inwestycji, beneficjenta i obiegu informacji w systemach... 

Zmiennych niewiadomych jest sporo.. 

Trzeba pytać i się dowiadywać. 

Sprawdzać na stronie 

https://www.orange.pl/view/mapazasiegu