Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Planowana rozbudowa Warszawa Białołęka - czy naprawdę mnie nie obejmie?

ROZWIĄZANE

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Planowana rozbudowa Warszawa Białołęka - czy naprawdę mnie nie obejmie?

No i stało się, na mojej uliczce pojawiły się nowe słupki, w miejsce starych betonowych, a panowie mówią, że to pod światłowód. No to cały szczęśliwy szukam informacji kiedy będzie usługa, znalazłem wyszukiwarkę UKE, a tu na mapce przykrość: prawie całe osiedle objęte rozbudową z terminem 2020-09-30, ale z wyjątkiem końcówki, w której mieszkam - to ten fragment w prawym górnym rogu na poniższym obrazku. Pytanie: czy to rzeczywiście twarda informacja i nie będę miał usługi w ofercie wraz z tą rozbudową i trzeba szukać specjalnych procedur i sposobów dojścia (jak czytam w innych wątkach), czy to może tylko informacja wynikająca z np. położenia najdalszego z nowych słupków. Ten najdalszy słupek jest 30 metrów przed moim domem. Co więcej, stoi na wprost adresu, który widnieje na mapce jako też nieobjęty rozbudową. Nowe słupki to: FCA SUS-PH-48-3K9Z-IP54-OPL.Screenshot_2020-07-27 UKE - Wyszukiwarka.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Planowana rozbudowa Warszawa Białołęka - czy naprawdę mnie nie obejmie?

Był u mnie technik na wywiadzie technicznym. Użył określenia "dorejonizowanie" 😉. Będę miał światłowód z POPC 😎. Pan technik miał zlecenie tylko "na mnie". Najwyraźniej więc moje pisemko do Skierniewic zadziałało.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

51 ODPOW. 51

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Planowana rozbudowa - czy naprawdę mnie nie obejmie?

@pirenej niestety w tej fazie projektu swiatlowod Cie ominie. Trzeba czekac, moze Twoj adres trafi na liste "bialych plam" i w przyszlosci bedzie podlaczony w ramach kolejnych projektow. Na ta chwile zkrzyknijcie sie z sasiadami ktorzy maja byc pominieci i slijcie do Orange zgloszenia z checia podlaczenia. 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Planowana rozbudowa - czy naprawdę mnie nie obejmie?

I naprawdę nic nie można zrobić? Przy słupku jest studzienka, na wprost przed moim domem też studzienka, a z niej na wprost wpust w moją piwnicę, a między studzienkami kanalizacja ca 30m.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Planowana rozbudowa - czy naprawdę mnie nie obejmie?

Skoro w tej fazie projekt Cie nie obejmuje to na razie nic nie zrobisz. Wykonawca musi dzialac zgodnie z projektem

@pirenej wypelnijcie z sasiadami ta deklaracje i odeslijcie do Orange. https://www.orange.pl/view/sfh#

__________

* Scalono dwa posty w jeden – moderator Kinga


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Planowana rozbudowa - czy naprawdę mnie nie obejmie?

a jaką moc ma zgłoszenie popytu na stronie UKE?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Planowana rozbudowa - czy naprawdę mnie nie obejmie?

@pirenej powiem tak: nie zaszkodzi, ale moc ma raczej informacyjna😉


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Planowana rozbudowa - czy naprawdę mnie nie obejmie?

... bo widzisz, dziwnym trafem rozbudowa sięga najdalszego adresu ze zgłoszeniem popytu (a nie było ich wiele, do dziś tylko dwa).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Planowana rozbudowa - czy naprawdę mnie nie obejmie?

Zgloszenie popytu ma raczej charakter informacyjny. Nie laczyl bym zasiegu rozbudowy ze zgloszeniem czy nie zgłoszeniem popytu


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Planowana rozbudowa - czy naprawdę mnie nie obejmie?

No dobra, wydrukuję te deklaracje, dołączę zaadresowane koperty, objaśnienie i wrzucę sąsiadom do skrzynek.

 

Czy do podłączeń "w przyszłym kolejnym projekcie" będą stawiane nowe słupki, czy wystarczy ten ostatni? Wszystkich naliczyłem 5 wzdłuż górnej uliczki: 3 przed skrzyżowaniem, 2 za, ostatni na wysokości adresu 40P. Na jakie odległości od słupka stosuje się przyłączenia domowe, w kanalizacji?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Planowana rozbudowa - czy naprawdę mnie nie obejmie?

@pirenej pewnie jeszcze jakis slupek wkopia🙂 teraz sie dobrze przyjrzalem zdjeciu. Tam po jednej stronie jest tylko numer 40 i tyle liter? Masakra😜