Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POPC Radom

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 8
  • 0

POPC Radom

Czy jest w tej chwili realizowany program POPC przez Fiberhost w Radomiu? Zbliża się termin wskazany na mapie UKE dla mojego adresu. Nic się nie dzieje. Obecny operator na którym korzystam z ADSL dostarczanego przez Orange też milczy. Firma UPC, która wskazuje mój adres jako POPC też milczy. Zadałem pytanie na razie do inwestora czyli firmy Fiberhost. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

POPC Radom

Najlepsza odpowiedź będzie właśnie od wykonawcy - Fiberhost. 

Obiło mi się o uszy że są "zaakceptowane" opóźnienia ze względu na Covid.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

POPC Radom

Najlepsza odpowiedź będzie właśnie od wykonawcy - Fiberhost. 

Obiło mi się o uszy że są "zaakceptowane" opóźnienia ze względu na Covid.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 8
  • 0

POPC Radom

Serio? 😨To chyba że względu na COVID inwestycja powinna być wykonana jak najpilniej, bo przecież nauka i praca zdalna podczas pandemii to podstawa. Internet u mnie niby do 20 mb/s to tragedia, bo strony internetowe przejrzysz ale o YouTube, Teams, Hosting czy Praca na Systemach Zarządzania Dokumentami zapomnij.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

POPC Radom


@Polishwolfnapisał(-a)

Serio? 😨To chyba że względu na COVID inwestycja powinna być wykonana jak najpilniej, bo przecież nauka i praca zdalna podczas pandemii to podstawa. Internet u mnie niby do 20 mb/s to tragedia, bo strony internetowe przejrzysz ale o YouTube, Teams, Hosting czy Praca na Systemach Zarządzania Dokumentami zapomnij.


https://www.telko.in/koronawirus-a-projektu-1-1-popc-nabor-w-4-konkursie-moze-zostal-wydluzony

Anonim

Nie dotyczy

POPC Radom

Takie realia. Od czasów Covid wiele sprawę się wydłuża. Takie niestety realia.  Przykładowo ostatnio potrzebowałam na cito zaświadczenia. USC. Udałam się do urzędu w swoim rodzinnym mieście. Tam tylko skrzynka podawcza nie ma opcji uzyskać od ręki. Cóż robić złożyłam podanie. To była środa. Ale potem zorientowałam się, że przecież może mi to wydać inny dowolny USC. Pojechałam do miasta obok w piątek. Pani od ręki wydała mi dokument. Wspomniała też, że widzi w systemie, że ktoś pobierał dziś te dane. Goniec dostarczył mi dokument dopiero w środę (czyli tydzień). 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 16
  • 0

POPC Radom

czesc
mieszkam w radomiu i przedwczoraj był pan od fibee i podpisałem zgode na prace na terenie mojej dzialki i w 2022 mam miec swiatlowod
a u ciebie dalej nic?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 8
  • 0

POPC Radom

Żadnych informacji. Totalna cisza. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 16
  • 0

POPC Radom

czesc, to jest ten dzien, informuje ze rozpoczeli u nas budowanie sieci swiatlowodowej z programu POPC, narazie dopiero 235 adresów mają wykonać do wrzesnia 2022, czyli swiatlowod powinnismy miec do roku od dzisiaj licząc, pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

POPC Radom

To super wieści. Można powiedzieć, że widać światełko w tunelu. Oby wszystko poszło planowo 🤞


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

POPC Radom

Cześć,

możesz powiedzieć w jakiej dzielnicy Radomia rozpoczęła się inwestycja z programu POPC?