Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POPC - Dane realizacji UKE, a Orange


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

POPC - Dane realizacji UKE, a Orange

Cześć,

Na stronie Wyszukiwarka UKE widnieje mój adres w planowanej rozbudowie POPC 2 zaplanowanej na 30-09-2020 roku

Inaczej sprawa wygląda na stronie Orange: https://www.orange.pl/view/popc

W arkuszu Orange popc na obszarze Warszawy zachodniej i Warszawy na liście znajdują się wszystkie adresy na mojej ulicy z wyjątkiem mojego. Każdy adres objęty programem popc, który był w arkuszu orange na tej ulicy już znajduje się w zasięgu światłowodu. Czy mój adres mimo tego, że znajduje się na liście popc na stronie uke zostanie podłączony do światłowodu?

Pozdrawiam

 

 

21 ODPOW. 21

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

POPC - Dane realizacji UKE, a Orange

@Filip_PL  Jeśli istnieje twój adres to duże szanse są, że będziesz podłączony do światłowodu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

POPC - Dane realizacji UKE, a Orange

@Filip_PL zwroc uwage na to co pisze jak klikniesz na pytajnik

Screenshot_20200308_224650_com.android.chrome.jpg

"lista moze ulec dlszym zmianom" wiec jesli na UKE jestes to nie martwilbym sie na Twoim miejscu😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

POPC - Dane realizacji UKE, a Orange

Tak, tylko dane POPC pochodzą z 31-12-2018r. Na stronie popc adresy, które znajdują sie tam są też w arkuszu Orange i znajdują sie w zasiegu światłowodu. Mój budynek jest jedynym który nie jest w zasięgu, wszystkie obok są w POPC i mają światłowód.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

POPC - Dane realizacji UKE, a Orange

Technicy twierdzą , że są możliwości techniczne podłączenia u mnie światłowodu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

POPC - Dane realizacji UKE, a Orange

@Filip_PL no to nie widze powodu dla ktorego nie mialo by byc swiatlowodu u Ciebie. Przecoez nie zostawia jednego domu bez podlaczenia


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

POPC - Dane realizacji UKE, a Orange

Tak wygląda sytuacja od 6 miesięcy. Jeden adres z całej ulicy nie jest objęty zasięgiem. Wszystkie wokół już są. Technicy twierdzą, że się da a Orange, że nie. Po kontaktach techników z Orange do dzisiaj nie uwzględnili mojego adresu do przyłącza. Masakra


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

POPC - Dane realizacji UKE, a Orange

A Ty kontaktowales sie z Orange w tej sprawie? 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1273
  • 3050
  • 31

POPC - Dane realizacji UKE, a Orange


@Filip_PLnapisał(-a)

 Technicy twierdzą, że się da a Orange, że nie.


bo tu chodzi o kwestie formalne a nie techniczne


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

POPC - Dane realizacji UKE, a Orange

Kontaktuje się z nimi od 2017 roku :-). Wypełnianie formularzy, zgłoszeń w salonie nic nie daje. W salonie złożyłem zamówienie na światłowód na inny numer budynku. Po przybyciu techników i sprawdzeniu kabli i słupów twierdzą że się da, lecz nie założą bo to jest inny adres i wysłali informacje do orange (3 mies. temu), że można podłączyc. Dodam, że na przeciwko mnie znajduje się z skrzynka z punktem dystrybucyjnym światłowodu.