Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POPC 2 miejscowość Lubsko

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 24
  • 0

POPC 2 miejscowość Lubsko

Cześć, wie ktoś może kiedy zacznie się coś dziać w temacie światłowodu w Lubsku. Pierwotnie był termin taki jak u większości do końca września 2020. Niestety teraz czytając to forum i przeglądając informacje hurtowe o lokalnych pętlach, w POPC2 rejon zielonogórski pojawia się już październik dla niektórych miejscowości, a Lubsko w ogóle nie jest wymieniane. Może wie ktoś przy okazji jaka firma w tym rejonie robi dla Orange?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

POPC 2 miejscowość Lubsko

@Kustosz Orange dostał przedłużenie o rok, cytuję "Jak się dowiadujemy Orange – pod koniec ubiegłego roku - uzyskał odroczenie terminu. Pierwotnie miał on upłynąć w lipcu tego roku. Teraz kończy się wiosną 2021 r. Powodem nie był wirus, ale kłopoty z wyłonieniem firm wykonawczych." - Link 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

POPC 2 miejscowość Lubsko

@Kustosz najlepiej sprawdzić daty oraz adresy instalacji światłowodu na stronach UKE:

https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/

Tam też jest podana firma, która zajmuje się realizacją projektu w ramach POPC.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 24
  • 0

POPC 2 miejscowość Lubsko

Póki co adres nie działa, spróbuję później.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

POPC 2 miejscowość Lubsko


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 24
  • 0

POPC 2 miejscowość Lubsko

Dzięki, zaglądałem tam wcześniej  i nic więcej ponad to co już wiem. Szkoda nie ma nic bardziej irytującego jak brak konkretnej informacji.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

POPC 2 miejscowość Lubsko

Na wyszukiwarce UKE bylo wiecej informacji, ale strona nie dziala🙄


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 24
  • 0

POPC 2 miejscowość Lubsko

Wyszukiwarka już działa, ale dane 2018 nic nie wnoszą pokazuje wykonawca Orange i termin zakończenia 30.09.2020


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

POPC 2 miejscowość Lubsko

@Kustosz Orange dostał przedłużenie o rok, cytuję "Jak się dowiadujemy Orange – pod koniec ubiegłego roku - uzyskał odroczenie terminu. Pierwotnie miał on upłynąć w lipcu tego roku. Teraz kończy się wiosną 2021 r. Powodem nie był wirus, ale kłopoty z wyłonieniem firm wykonawczych." - Link 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 24
  • 0

POPC 2 miejscowość Lubsko

Witam serdecznie,

Czy prócz dotychczas znanych źródeł o terminach realizacji POPC2 jest coś jeszcze?

Wiem że program z poślizgiem do wiosny, ale irytuje mnie ten całkowity brak jakiejkolwiek informacji. Na planach hurtowych miejscowość Lubsko nie jest wymieniona w ogóle włącznie z grudniem. Może ktoś coś wie? Cierpliwości już mi niewiele zostało, przypominają mi się czasy jak rodzice czekali 20 lat na telefon.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

POPC 2 miejscowość Lubsko

@Kustosz Jestem w tej samej sytuacji. Odpowiedź brzmi :nie, nie ma

Nawet znajomości u beneficjenta nie pomogą