Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pół ulicy bez światłowodu


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12910
  • 53069
  • 610

Pół ulicy bez światłowodu

@Rudy1 pytałem, dlatego, że gdyby były słupy to prościej dobudować linie i dorejonizować kilka domów. Zawsze prościej podwiesić niż kopać- inne pozwolenia i zakres prac


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

Pół ulicy bez światłowodu

@agat13 No mówię słupy są ale od prądu więc może jest szansa. Tylko nawet jeśli to z kim mam się kontaktować bo konsultanci nic nie wiedzą i nic nie mogą zrobić?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12910
  • 53069
  • 610

Pół ulicy bez światłowodu

@Rudy1 po tych słupach Orange może nie chcieć skorzystać z " obcych" słupów


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2074
  • 7621
  • 30

Pół ulicy bez światłowodu

Kolega pytający niech jeszcze wyjaśni, czy "pod ziemią" oznacza zakopane, czy w kanalizacji.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

Pół ulicy bez światłowodu

Z tego co wiem to w ziemi kopali 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12910
  • 53069
  • 610

Pół ulicy bez światłowodu

@pirenej w moim rejonie nie wykorzystuje się kanalizacji do instalacji. Od słupków/ słupów układa się kable w HDPE czy mikrorurkach i nie narusza się struktury czystej kanalizacji między studiami

Anonim

Nie dotyczy

Pół ulicy bez światłowodu

@Rudy1  z słupów innej firmy, Orange nie korzysta, jeśli ma już sieć, u ciebie mają w ziemi, więc z tego korzystają, więc nie licz że extra będą płacić za wynajem słupów, prędzej postawią swoje, ale to spory koszt i rzadko to stosują. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

Pół ulicy bez światłowodu

Pokaż szczegóły
 

Czyli krótko mówiąc nic się nie da zrobić i trzeba czekać aż sami zrobią albo nie.

Anonim

Nie dotyczy

Pół ulicy bez światłowodu

@Rudy1  tak jest jak piszesz, podłączenia nie przyspieszysz, będzie fundusz, to resztę podłącza 😊


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2504
  • 8999
  • 45

Pół ulicy bez światłowodu


@Rudy1napisał(-a)

Czyli krótko mówiąc nic się nie da zrobić i trzeba czekać aż sami zrobią albo nie.


A wiesz co to za firma budowała? Może spróbuj do nich zadzwonić i się dowiedzieć czy dalej już nie robią bo nie było tego w projekcie czy po prostu przerzucili ludzi w inne miejsce.