Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange, zrywane połączenie internet mobilny

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 4
  • 0

Orange, zrywane połączenie internet mobilny

tak, to samo 😕


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 4
  • 0

Orange, zrywane połączenie internet mobilny

Orange napisało mi, że z ich stacją bazową nie ma problemu, ale nic samo sie nie dzieje

na innym urządzeniu mam to samo....


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Orange, zrywane połączenie internet mobilny

To faktycznie może być coś nie teges z nadajnikiem, zgłoś przez wyżej podaną stronę. Próbowałeś wymusić na telefonie tryb 3G ? Czasami przy przeciążeniach są tam lepsze osiągi.

Anonim

Nie dotyczy

Orange, zrywane połączenie internet mobilny

@Kaźmierczak0001Najlepiej zakupić sobie router polecam ten Huawei b525 bardzo dobrze sobie radzi ze słabym zasięgiem 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange, zrywane połączenie internet mobilny


@Kaźmierczak0001napisał(-a)

Siemka, natknąłem się z problemem z internetem mobilnym, użytkuje go od 4 lat i pierwszy raz taki problem może to przez mrozy? zasięg 1 kreska lte z kompem wszystko sprawdzalem, wszystkie porty sprawne wifi też. Internet udostępniam przez telefon samsung galaxy J3/2k16. Problem mam od miesiąca, a pojawił się z dnia na dzień bez żadnej przyczyny. Proszę o pomoc 🙂 daje lapki w gore


@Kaźmierczak0001  przejrzałem wykaz Twoich postów. Praktycznie każdy temat dotyczy tego samego problemu, 
z 27.02 - z rozwiązaniem że prawdopodobnie problem ze stacją bazową; 

z 13.02, bez rozwiązania, ale opisujesz problem z graniem...

z 02.02. z rozwiązaniem - procedura czyszczenia pamięci Windowsa, połączeń... 

 

czyli walczysz z tym faktycznie ponad miesiąc... a gdybyś tak bardziej serio wziął pod rozwagę podpowiedź z 27.02

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 4
  • 0

Orange, zrywane połączenie internet mobilny

Orange nie ma problemu z siecią bazową, tak mi napisali w sms-ie


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange, zrywane połączenie internet mobilny

@Kaźmierczak0001  czym innym są problemy z działaniem a czym innym obciążenie BTSa, do tego, bez obrazy, ale wina może trochę być po stronie telefonu... ja przynajmniej brał bym pod uwagę takie problemy jak obciążenie konkretnej częstotliwości na nadajniku, położenie miejsca w którym mieszkasz/pracujesz w stosunku do nadajnika... można wskazać jeszcze parę "przeszkód".

Anonim

Nie dotyczy

Orange, zrywane połączenie internet mobilny

Wypadało by modem LTE kupić, Co w tym stylu,, będzie szybciej i lepiej, poprzez telefon to kiepski pomysł na udostępnianiu Internetu, tak w temacie stacja bazowa może ma usterkę, ale jak nikt nie zgłasza oprócz ciebie, to mogą tego szybko nie zrobić.