Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange światłowód - pytanie techniczne


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Orange światłowód - pytanie techniczne

Dzień dobry,

mam prośbę o informacje jak jest podłączone urządzenie funbox (do którego podłączamy światłowodowy kabel z zewnętrznej infrastruktury) z dekoderem TV? Pytam ponieważ chce, a raczej muszę, te dwa urządzenia mieć w dwóch rożnych pomieszczeniach. Nie chciałbym prowadzić nowego okablowania w postaci tych kabelków światłowodowych, w związku z tym zastanawiam się czy można do tego połączenia wykorzystać kabel koncentryczny (antenowy), który mam rozprowadzony po całym mieszkaniu w ścianach...?
Będę wdzięczny za odpowiedź, gdyż nikt na infolinii nie potrafi mi jednoznacznie odpowiedzieć. Kierują mnie do zamówienia instalacji i podpisania umowy i uzgadnianie tego już podczas montażu z technikiem/montażystą 😞
Wolałbym jednak wiedzieć jakie są możliwości techniczne wcześniej.

3 ODPOW. 3

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

Orange światłowód - pytanie techniczne

Antenowy na pewno nie - Funbox w ogóle nie ma gniazda takiego kabla. U mnie Fubox z dekoderem połączony jest kablem typu ethernet - a czy da się jakoś inaczej, tego nie wiem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange światłowód - pytanie techniczne

@zalu  Jeśli dostaniesz funbox3 i dekoder ICU 100, podobno da się go połączyć z modemem prze WiFi. Osobiście używam Funbox 2 i dekoder WHD80, taki zestaw na 100% da się połączyć przez WiFi.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5429
  • 183

Orange światłowód - pytanie techniczne

Wifi 100 % działa