Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Światłowód na sieci Tauron


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 326
  • 1

Orange Światłowód na sieci Tauron

WItam wszystkich ponownie.

Na stronie Taurona pojawiła się aktualizacja kolejnych adresów gotowych do podłączenia światłowodu: https://biznes.tauron.pl/-/media/offer-documents/telekomunikacja/gotowe_sieci/tauron---bsa---17,-d-,....

Niestety, mnie się nie poszczęściło, ale może ktoś z Was jest w gronie szczęśliwców.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Orange Światłowód na sieci Tauron

Szkoda że 99% to przyłącza napowietrzne. Praktycznie zero własnej kanalizacji.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 87
  • 0

Orange Światłowód na sieci Tauron

@Liked2021ja niestety też nie widnieje na tej aktualizacji, czekam dalej, maja zrobić do końca 2022r. mam nadzieję że aż tak długo nie będę czekał.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 326
  • 1

Orange Światłowód na sieci Tauron

Wjechała nowa lista; https://biznes.tauron.pl/-/media/offer-documents/telekomunikacja/gotowe_sieci/tauron_bsa_01-02-2022.... - jestem wśród szczęśliwców w końcu,  a jak u Was?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 87
  • 0

Orange Światłowód na sieci Tauron

Mnie w dalszym ciągu nie ma. Ale ostatnio pojawili się monterzy i przerzucili światłowód przez tory, a słyszałem że brak zezwolenia na przejście przez te tory właśnie wstrzymywał oddanie naszego odcinka tak że jest światełko w tunelu


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 36
  • 0

Orange Światłowód na sieci Tauron

Ziom, szczerze ci współczuję. U mnie ledwo jakoś 2 tygodnie temu skończyli wieszać kable i skrzynki i teraz jestem na liście do podłączenia na marzec. Mam nadzieję, że rzeczywiście u ciebie ruszy. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 87
  • 0

Orange Światłowód na sieci Tauron

@PortiMeo Czekam z niecierpliwością, u mnie wiszą kable półtorej roku. Może teraz nabierze tempa.

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Orange Światłowód na sieci Tauron


@Piotrk69napisał(-a)

Ale ostatnio pojawili się monterzy i przerzucili światłowód przez tory, a słyszałem że brak zezwolenia na przejście przez te tory właśnie wstrzymywał oddanie naszego odcinka tak że jest światełko w tunelu


To rzeczywiście sukces 👏 Uzyskać zgody od PKP to graniczy niemal z cudem. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 18
  • 0

Orange Światłowód na sieci Tauron

Zamontowali u mnie skrzynkę na początku stycznia i nie ma mnie na tej liście, natomiast są sąsiedzi którzy nie zostali w ogóle podłączeni, jak myślisz, pomylili się robiąc listę? 
O co chodzi z tą datą 3 marca? W sensie że wtedy będzie już internet? Trzeba z tym iść do orange teraz zmienić umowę czy jak?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Orange Światłowód na sieci Tauron

Załóż nowy wątek albo napisz coś więcej. Kto buduje sieć i jaką, co za lista, jaka skrzynka? itd.