Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Światłowód na sieci Tauron

Poziom 8, Poszukiwacz
  • 1
  • 7
  • 0

Mieszkam w wiosce zabitej dechami, równo rok temu były zgody na montowanie na słupach, dzisiaj dostałem ulotkę od lokalnego dostawcy z ofertą, jak się okazuje na takiej wiosce będę mógł surfować z 1Gb/s już za miesiąc 🙂

Poziom 16, Komentator
  • 20
  • 38
  • 0

@michalwvs  Gratuluję, ja też mieszkam na wsi i równo rok temu wieszali po słupach światłowód ale jeszcze nie mam żadnej informacji, co kiedy, u Ciebie też Tauron wieszał światłowód jak możesz to podaj miejscowość, może być na priv.

Poziom 22, Pasjonat
  • 1053
  • 1913
  • 12

Widać że Tauron nie ma zbyt dużego doświadczenia w tematach telekomunikacyjnych to idzie im to jak po grudzie 😉

Poziom 16, Komentator
  • 20
  • 38
  • 0

Mam wrażenie jakby na cały kraj pracował jeden monter. U mnie światłowód wisi od 1 września 2020r. miesiąc temu był gość co poprawiał coś w skrzynce co wisi koło mnie i twierdził że do końca sierpnia mają wszystko skończyć, mamy koniec września i nie widać nikogo, a lokalna firma po słupach w sąsiedniej miejscowości rozciągła w tydzień światłowody w następnym tygodniu już przyłączali. Jednak w dużych państwowych firmach dalej komuna jest głęboko zakorzeniona, no cóż pozostało tylko czekać.