Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Obsługa 5G

Anonim

Nie dotyczy

Obsługa 5G

@slav72 wyskoczy jakiś techniczny chochlik i tyle. Jakiś komponent nie załączy i tyle. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 71
  • 0

Obsługa 5G

 @Anonim,  właśnie dlatego przeprowadzam rozmowy już tylko przez czat, zawsze jest podkładka do salonu/maila. 😛

 

___________

* Wpis poddany edycji - moderator Bartłomiej

Anonim

Nie dotyczy

Obsługa 5G

@Nicr4m Niby podkładka jest ale jak konsultant ci napisze, że dostaniesz iPhona za 1 zł to nic to nie da😅. Widzisz to w zleceniach?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Obsługa 5G


@Anonimnapisał(-a)

@slav72 wyskoczy jakiś techniczny chochlik i tyle. Jakiś komponent nie załączy i tyle. 


Dla mnie umowa to umowa, jest w umowie taryfa 5G to oczekuję wywiązania się z umowy - to działa w dwie strony, operator oczekuje płatności w terminie za usługi, ja oczekuję rzetelnego wywiązania się z umowy po stronie operatora, mam płacić za taryfę 5G to oczekuję jej uruchomienia z dniem podpisania umowy i tyle na temat.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13058
  • 53588
  • 622

Obsługa 5G

@slav72Ok, a jak akurat mieszkasz w rejonie, gdzie brak BTS-ów z 5G? Oficjalnie masz telefon, kartę itd do 5G, a używać tak naprawdę nie możesz w miejscu najczęstszego pobytu i największych potrzeb...

Zawsze jednak możesz jechać do Wawy i w centrum miasta już jest.. 🙂 Wtedy możesz się cieszyć, że masz...;)


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 71
  • 0

Obsługa 5G

@Anonim, no właśnie nie widzę tego w mój Orange - pomoc - moje sprawy... Poczekam najwyżej do 14 i zadzwonię na bok czy to widzą, ewentualnie mam blisko siebie salon. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Obsługa 5G


@agat13napisał(-a)

@slav72Ok, a jak akurat mieszkasz w rejonie, gdzie brak BTS-ów z 5G? Oficjalnie masz telefon, kartę itd do 5G, a używać tak naprawdę nie możesz w miejscu najczęstszego pobytu i największych potrzeb...

Zawsze jednak możesz jechać do Wawy i w centrum miasta już jest.. 🙂 Wtedy możesz się cieszyć, że masz...;)


@agat13 jeżeli mieszkam w takim miejscu bez zasięgu usług  5G lub  z małym pokryciem to wtedy nie wykupuję takiej taryfy i nie mam o nic pretensji - też proste. 

Edit. 

Do Warszawki nie muszę jechać i szukać zasięgu 5G, w Bydzi i Danzingu mam prawie pełne pokrycie usługą, co prawda od innego opa ale mi to pasi.

Anonim

Nie dotyczy

Obsługa 5G

@Nicr4m w moje sprawy to kojarzę miałam tylko uszkodzenia usług stacjonarnych. Sprawdź w Zlecenia ale przez przeglądarkę (w aplikacji nie znajdziesz).


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 71
  • 0

Obsługa 5G

Co konsultant to inna odpowiedź. 

 

Pozostaje mi czekać do nowego okresu rozliczeniowego i podobno już od 1. dnia nowego okresu mam mieć możliwość korzystania z 5G.

 

Dziękuję wszystkim za rady, jak po zakończeniu aktualnego okresu rozliczeniowego nie będzie poprawy to już wiem jak działać. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Obsługa 5G

W takim razie nie bardzo rozumiem dlaczego zostało oznaczone rozwiązanie w temacie skoro problem nadal istnieje 🤔... ale i tak bywa.