Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy maszt Orange

ROZWIĄZANE
Highlighted

Poziom 14, Recenzent
  • 13
  • 18
  • 0

Nowy maszt Orange

Witam, mam do Was pytanie Emotikon: Szczęśliwy Chodzi o to, że uzyskałem na czacie z doradcą, że blisko mojej okolicy jest planowane postawienie nowego nadajnika. Problem w tym, że jak chciałem się dowiedzieć więcej, to za każdym razem podawano mi inne informacje... Pisałem w tej sprawie na czacie kilkanaście razy, także dzwoniłem kilkanaście razy. Może Wy mi pomożecie? Nadajnik ma się pojawić w 3 kwartale br. czyli około października-listopada, zauważyłem kilka dni temu, że nadajnik prawdopodobnie już stoi, jest to miejscowość Glina, mazowieckie. Podaję link do BTSearch, wyszukałem go klikając UKE: TUTAJ. Czy to możliwe, że nadajnik już stoi, jeżeli miał być włączony dopiero na przełomie października-listopada? Druga rzecz to jakie pasma będzie obsługiwał? Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 202
  • 1284
  • 16

Nowy maszt Orange

Witaj @michal_26 Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

Aktualnie w tej lokalizacji trwa proces budowy nowej stacji. Ze względu na fakt, że są to skomplikowane prace, planowany termin uruchomienia może ulec zmianie. Obecnie szacowany termin dla pasm GSM i UMTS900 to 2019-10-27 a dla LTE800 2019-11-10.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10
Highlighted

Poziom 18, Komentator
  • 185
  • 141
  • 0

Nowy maszt Orange

@michal_26 stać to on sobie może i dużo dłużej, a uruchomiony zostanie w kompletnie innym terminie. To jest Polska i różne dziwne procedury trwają dłużej niż powinny, więc uruchomienie go za pół roku od momentu budowy jest jak najbardziej prawdopodobne 😉
Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 202
  • 1284
  • 16

Nowy maszt Orange

Witaj @michal_26 Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

Aktualnie w tej lokalizacji trwa proces budowy nowej stacji. Ze względu na fakt, że są to skomplikowane prace, planowany termin uruchomienia może ulec zmianie. Obecnie szacowany termin dla pasm GSM i UMTS900 to 2019-10-27 a dla LTE800 2019-11-10.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Highlighted

Poziom 14, Recenzent
  • 13
  • 18
  • 0

Nowy maszt Orange

@Kinga będzie tylko pasmo LTE800? Żadne inne nie jest w tej chwili planowane?

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 202
  • 1284
  • 16

Nowy maszt Orange

Na obecną chwilę pod kątem LTE prowadzone są prace tylko nad pasmem LTE800 na tym nadajniku.

Highlighted

Poziom 14, Recenzent
  • 13
  • 18
  • 0

Nowy maszt Orange

@Kinga dziękuję za informację Emotikon: Szczęśliwy Też blisko mojej okolicy powstaję nadajnik T-Mobile, chodzi mi o TEN. Czy jest jakaś szansa, aby w ramach NetWorks! na nadajniku T-Mobile w tej miejscowości były też anteny Orange?

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 202
  • 1284
  • 16

Nowy maszt Orange

@michal_26 niestety na obecną chwilę nie mamy dostępnych takich informacji. Pozdrawiam! Emotikon: Szczęśliwy

Highlighted

Poziom 14, Recenzent
  • 13
  • 18
  • 0

Nowy maszt Orange

@Kinga gdyby były jakieś nowe informacje dotyczące wprowadzenia nowych pasm dla tego nadajnika byłbym wdzięczny jakbyś mi je tutaj podała Emotikon: Szczęśliwy

Teraz pytanie dotyczące innego nadajnika, do którego jestem obecnie zalogowany. Chodzi mi o BTS w miejscowości Małkinia Górna, jest: TUTAJ. Jeżeli mogę uzyskać takie informacje, to chciałbym się dowiedzieć jakie pasma LTE obsługuję ten nadajnik (kiedy zostały wprowadzone), czy jest planowana w przyszłości jakaś modernizacja i ile sektorów posiada każde pasmo LTE Emotikon: Szczęśliwy Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 202
  • 1284
  • 16

Nowy maszt Orange

Cześć @michal_26 wybacz zwłokę w odpowiedzi - jak już wspominałam Ci w PW, przebywałam niestety na dłuższym chorobowym. Emotikon: Smutny

Na wskazanym przez Ciebie nadajniku obsługiwane są pasma LTE: 800 (2016-07-21), 1800 (2019-03-21), 2100 (2019-04-10). Każde pasmo posiada 3 azymuty.
Pozdrawiam. Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Highlighted

Poziom 14, Recenzent
  • 13
  • 18
  • 0

Nowy maszt Orange

@Kinga dziękuję za odpowiedź Emotikon: Szczęśliwy

Będę wdzięczny jeżeli za kilka miesięcy napiszesz czy nadajnik, o którym pisałem w pierwszym poście jest już włączony, ID: 94343.

Życzę miłego dnia, pozdrawiam Emotikon: Mrugający