Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy maszt Orange


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 41
  • 0

Nowy maszt Orange

Witam, mam do Was pytanie Emotikon: Szczęśliwy Chodzi o to, że uzyskałem na czacie z doradcą, że blisko mojej okolicy jest planowane postawienie nowego nadajnika. Problem w tym, że jak chciałem się dowiedzieć więcej, to za każdym razem podawano mi inne informacje... Pisałem w tej sprawie na czacie kilkanaście razy, także dzwoniłem kilkanaście razy. Może Wy mi pomożecie? Nadajnik ma się pojawić w 3 kwartale br. czyli około października-listopada, zauważyłem kilka dni temu, że nadajnik prawdopodobnie już stoi, jest to miejscowość Glina, mazowieckie. Podaję link do BTSearch, wyszukałem go klikając UKE: TUTAJ. Czy to możliwe, że nadajnik już stoi, jeżeli miał być włączony dopiero na przełomie października-listopada? Druga rzecz to jakie pasma będzie obsługiwał? Pozdrawiam.

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

Nowy maszt Orange

@michal_26 stać to on sobie może i dużo dłużej, a uruchomiony zostanie w kompletnie innym terminie. To jest Polska i różne dziwne procedury trwają dłużej niż powinny, więc uruchomienie go za pół roku od momentu budowy jest jak najbardziej prawdopodobne 😉