Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe przyłącze

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Nowe przyłącze

Cześć,

mieszkam w domku jednorodzinnym. W okolicy co raz więcej widzę przyłączy światłowodowych. Najbliższa skrzynka wisi ode mnie 150m, ale mojego adresu nie ma na liście zasięgu. Czy ktoś mi może wytłumaczyć czy taka skrzynka umożliwia zrobienie przyłącza i czy to jest taki problem te 150m?

Ja chętnie bym nawet za to zapłacił tylko nawet nie wiem z kim o tym rozmawiać. Niby mój adres jest na liście POPC2, ale tam jak pytałem jeszcze przed tą całą pandemią, kiedy mogę się spodziewać realizacji to odpowiedział mi jakiś automat chyba, bo odpowiedź była co najmniej z czapy. 😞

Człowiek chce zapłacić, ale też się nie da, szopka jakaś

 

Pozdr

Paweu

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189
6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Nowe przyłącze

@paweu80 skoro Twoj adres jest w POPC to pozostaj tylko czekac. Zglaszasz deklaracje https://www.orange.pl/view/sfh i ktoregos dnia przyjada panowie i Cie podlacza. Ale kiedy to bedzie to naprawde ciezko powiedziec tym bardziej ze przez wirusa wszystko bedzie opoznione


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nowe przyłącze

@paweu80 jak Twój adres jest uwzględniony w programie POPC, to zostaje cierpliwie czekać. Jeżeli zauważysz ekipę montującą światłowody, to warto się podpytać.

 

Poszukaj, czy gdzieśwokolicy nie było ulotek od osoby odpowiedzialnej za podłączenie.

 

Warto również podpytać w salonie. Być może mają informacje na temat inwestycji i podłączeń.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Nowe przyłącze

@byczyn_86dzięki za odpowiedź. Ostatnio byłem na wsi u rodziny i szlak mnie trafiał, każde gospodarstwo ma światłowód, a 15km od Warszawy wielki problem. Nawet deklaracji nie da się wysłać elektronicznie, ciemnogród 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Nowe przyłącze

@paweu80 jak pisalem czekac az przyjdzie ten piekny dzien. Najwazniejsze ze w POPC jestes😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Nowe przyłącze

@paweu80

Tutaj mozesz sprawdzic czy Twoj adres będzie dostępny do 30 dni do uzytku

https://www.hurt-orange.pl/operatorzy-krajowi/popc-nabor-i-i-ii/?_ga=2.231592991.107002450.158659876...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Nowe przyłącze

@byczyn_86  małe sprostowanie. Nie do 30 A od 30 dni 😜

U mnie widzę że oddaje się to rowno po 30 dniach 😁