Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nocny transfer


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nocny transfer

Jeżeli jest to net mobilny, strefy nie trzeba wyznaczać, chyba że @cardiv ma domowy/biurowy LTE 😉

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 0
  • 0

Nocny transfer

@mabud73 nie wiem własnie czy to mobilny czy domowy mobilny chyba bo na karta sim siedzi w routerze ale na wszelki wypadek mogę ustawić tę strefe


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nocny transfer

Wszystko masz w umowie, ale z tego co widzę po modemie, to domowy, więc strefa konieczna...

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 0
  • 0

Nocny transfer

Ten poradnik ze strony orange to chyba robioty 5 lat temu strona sie zmieniła i nie ma takich zakładek 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 0
  • 0

Nocny transfer

Ta usługa jest niedostępna w Twoim planie taryfowym


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 0
  • 0

Nocny transfer

Chyba że mogę jakoś zmienić plan taryfowy żeby dało się to aktywowac

Anonim

Nie dotyczy

Nocny transfer

@cardivMyślę ze najlepiej zadzwoń do BOK to Ci pomogą bo sam nie wiesz co masz. 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Nocny transfer

Z pakietu danych coś Ci zostało? Usługa Szczęśliwe Godziny działa tylko jak jest coś na koncie. Jeżeli jest lejek, to podczas tych godzin również jest lejek. Sprawdź też, czy usługa jest aktywna, może się uduchamiać maksymalnie do 24 godzin. Możesz status sprawdzić na www.orange.pl po zalogowaniu.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 0
  • 0

Nocny transfer

@Wojcieszko mam właśnie lejek ale pracownik na live chacie zapewniał mnie że nawet gdy jest lejek to prędkośc jest najszybsza jaka może wcześniej wiedziałem o tym że jak jest lejek to nocny transfer tez jest w lejku ale skoro teraz mówił mi pracownik orange na live chat że nawet jak jest lejek to nocny transfer ściaga z najszybszą prędkością to myślałem że orange coś zmienił i lejek nie działa na ten nocny transfer a jak widać zostałem oszukany


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 0
  • 0

Nocny transfer

a jaki numer na ten bok i czy w święta też pracują?