Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nexera - Orange będzie dalej modernizować.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2531
  • 9069
  • 45

Nexera - Orange będzie dalej modernizować.

@arturo04c O ludzie to sprawa beznadziejna. Nawet przed 2000 rokiem byłby poważny problem aby doprosić się TP S.A. o naprawę a co dopiero teraz kiedy miedź idzie w odstawkę a na sieci miejscowej robi jeden człowiek zamiast 10. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 44
  • 0

Nexera - Orange będzie dalej modernizować.

Czy Ktoś orientuje się na temat nexery i mapy z oznaczonymi budynkami, do których ma być doprowadzony światłowód ? Czy bo ja nie widnieję na mapie, a kontakt z nexerą jest zerowy. Będą dodawać jeszcze punkty czy to ostateczne znaczenie? 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1278
  • 3065
  • 31

Nexera - Orange będzie dalej modernizować.


@arturo04cnapisał(-a)

Czy Ktoś orientuje się na temat nexery i mapy z oznaczonymi budynkami, do których ma być doprowadzony światłowód ? Czy bo ja nie widnieję na mapie, a kontakt z nexerą jest zerowy. Będą dodawać jeszcze punkty czy to ostateczne znaczenie? 


musisz napisać do nich. mi odpisali dość szybko (pomijam jakość odpowiedzi).
może być tak że na mapie oznaczaja jedynie adresy (np planowane) ktore beda budowac w ramach popc.
na pewno buduja też ze srodków własnych, ale czy takie adresy planowane umieszczaja na mapie?
zrealizowane już tak.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 44
  • 0

Nexera - Orange będzie dalej modernizować.

"Jako beneficjent konkursów organizowanych przez CPPC, w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, jesteśmy zobowiązani zapewnić zasięg sieci światłowodowy w konkretnych lokalizacjach i adresach. W pierwszej kolejności realizujemy zobowiązania wynikające z Programu i wykonujemy prace, na które uzyskaliśmy dofinansowanie. Mamy jednak świadomość tego, że niektóre domy i adresy, zlokalizowane nieopodal naszej sieci, nie zostały uwzględnione w projektach POPC, a również potrzebują dostępu do światłowodowego internetu. Dlatego zdecydowaliśmy się rozszerzać zakres naszej inwestycji, co już realizujemy opierając się na własnych środkach finansowych. Czasami jednak, nie jesteśmy w stanie pokryć zasięgiem całych miejscowości, również ze względów technicznych. Jednocześnie informujemy, że na stronie UKE można zgłaszać zapotrzebowanie na internet w konkretnym adresie: https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/  Zachęcamy do zgłoszenie swojego adresu. Ponadto zachęcamy do pobrania przewodnika dotyczącego projektowania sieci, stworzonego przez CPPC"

takie coś otrzymałem w grudniu.