Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada - kiedy będzie w miejscowości Dobromierz dostępna?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 0

Neostrada - kiedy będzie w miejscowości Dobromierz dostępna?

Witam.  Czy ktoś jest mi w stanie odpowiedzieć kiedy w mojej lokalizacji 58-170 Dobromierz będzie dostępny VDSL lub światłowody. W tej chwili jest tylko ADSL a to już mi niestety nie wystarcza.  Z góry dziękuję.  Pozdrawiam 

 

 

___________

*Temat przeniesiony z działu "Internet domowy" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Neostrada - kiedy będzie w miejscowości Dobromierz dostępna?

@KW5 Mam nadzieję że ci się uda

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada - kiedy będzie w miejscowości Dobromierz dostępna?

Tak na początek poradnik/swiat-orange/aktualny-zasieg-swiatlowodu-orange, https://www.orange.pl/view/popc , co do rozwoju czy modernizacji twojego obecnego łącza, tu będzie problem, bo raczej linija nie jest modernizowana już,możesz dopytać na czat/ telefonicznie/ firmowym salonie Orange.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 0

Neostrada - kiedy będzie w miejscowości Dobromierz dostępna?

Program POPC u mnie realizuje Tauron lecz też nie mam dostępu do  konkretnych informacji o datach realizacji tej inwestycji. A co do linii istniejącej także mam sprzeczne informacje.  Na mapce Orange jest max do 20 Mb/s a na mapie UKO jest informacja ,że do 40Mb/s stąd moje pytanie na forum.  Dodam  na infolinii twierdzą  że 20Mb/s to max . Więc o co tu chodzi? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Neostrada - kiedy będzie w miejscowości Dobromierz dostępna?

POPC 23.12.2021 tak podaje strona https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada - kiedy będzie w miejscowości Dobromierz dostępna?

Co do obecnego łącza, zależy ile masz do centrali, mapki często mają mylne informacje, opieraj się na tym co Orange na infolinii czy w salonie ci powie, co do programu POPC to na finiszu pewnie ogłoszą, wtedy trzeba zgłosić chęć podłączenia.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 0

Neostrada - kiedy będzie w miejscowości Dobromierz dostępna?

Właśnie tu zgłosiłem zapotrzebowanie, lecz wcale nie widzę nawet planowanych prac u mnie w miejscowości.  Zaznaczam w menu a na mapie nic się nie pojawia😕


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Neostrada - kiedy będzie w miejscowości Dobromierz dostępna?

@KW5 Zamieszczam w załączniku listę adresów objętych POPC w twojej miejscowości. Możesz sobie sprawdzić.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 0

Neostrada - kiedy będzie w miejscowości Dobromierz dostępna?

Dziękuję bardzo.  I potwierdza sie to o czym mówiłem na początku na istniejącej sieci jest od 10 do 80 Mb/s a orange twierdzi że 20 Mb/s to max. Na szczęście jest ul.Świdnicka w projekcie POPC, co prawda w dokumencie z załącznika stoi  nr 7 i 7a ale mam nadzieję że pozostałe  numery również. Być może ktoś z Orange zweryfikuje te dane i i uda sie przeskoczyć na VDSLa a w przyszłości (mam nadzieję bliskiej) na światełko.  Jeszcze raz wielkie dzięki.  Pozdrawiam.  


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 0

Neostrada - kiedy będzie w miejscowości Dobromierz dostępna?

Cześć nie przestałem drążyć tematu i po przedstawieniu wszystkich argumentów konsultantowi z orange,

udało mi się wymusić rozbudowę centrali na standard VDSL termin  początek czerwca 2020 więc wkrótce.

Dam znać jak sprawa się skończy. Więc chyba czasem warto powalczyć o poprawę sytuacji. 

Nie wiem  tylko jak wpłynie to na jakość połączenie ,mam nadzieję że znacznie .

W tej chwili mam takie parametry łącza: Umowa do 20Mb ;  DSL w górę około 1100Kb/s; DSL w dół około 22000Kb/s ; margines szumu w dół 7.9-8.2dB.

 

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Neostrada - kiedy będzie w miejscowości Dobromierz dostępna?

@KW5 Mam nadzieję że ci się uda