Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nadzieja umiera ostatnia.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Nadzieja umiera ostatnia.

Szanowni Forumowicze!

Dziś zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony!

Otóż wracając do domu z miasta załatwiałem sprawy urzędowe (W tym UKE) na moim osiedlu zobaczyłem Panów z lokalnej firmy telekomunikacyjnej, którzy drążyli tunele w studzienkach i kładli tam włókna. Z ciekawości wrodzonej musiałem zapytać i okazało się, że są wynajęci na zlecenie Pomarańczki 🙂 na 99% jest to realizacja POPC i Panowie powiedzieli że do końca roku skończą swoją pracę, bo taki mają przetarg. Także jak dobrze pójdzie to całkiem niedługo będę szczęśliwym posiadaczem FTTH od Orange 🙂 o ile na moją ulicę będzie przetarg... 😛 

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Nadzieja umiera ostatnia.

@pablus czyli jednak dostaniesz prezent urodzinowy z okazji urodzin Nasz Orange😁 super wiesci👍


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Nadzieja umiera ostatnia.

no nie do końca @byczyn_86  😛 bo to jest realizacja projektu POPC narazie a ja tym projektem nie jestem objęty, więc nie chwalmy dnia przed zachodem słońca... możliwe, że mnie podepną następnym razem 🙂

także będzie bitwa o klientów, bo jeden ISP lokalny prowadzi bardzo intensywne rozmowy z Miastem i mieszkańcami i będzie wyścig 🙂

wygra lepszy i szybszy 🙂 na pewno jak będę miał urządzenia Orange to zrobię ładne zdjęcia i dam znać 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Nadzieja umiera ostatnia.

@pablus Ostatnio pisałeś że na https://cppc.gov.pl/po-polska-cyfrowa/po-pc-i-os/dzialania-1-1-wyeliminowanie-terytorialnych-roznic-... jesteś uwzględniony jeśli tak to twój adres jest uwzględniony w puli dodatkowej


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Nadzieja umiera ostatnia.

szkoda tylko, że nie podali terminów

ale jak już kopią i kładą włókna to znaczy że się dzieje!


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 83
  • 183
  • 1

Nadzieja umiera ostatnia.

Dowiedziałeś się tego przypadkiem, a plany z pewnością istnieją od dłuższego czasu, tylko nie są dostępne publicznie. Polityka informacyjna przy tych projektach to kpina, brak aktualizacji, brak odpowiedzi na pytania, brak dostępnego przejrzystego harmonogramu na bieżąco aktualizowanego. Już nie wspomnę jak się napisze maila pod odpowiedni adres, uzyskanie odpowiedzi to loteria, i czekanie miesiąc. Za takie grube miliardy jakie na to idą to jest parodia.