Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy ruszy nadajnik


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Kiedy ruszy nadajnik

Postawiono blisko, ze 2 km piękną wieżę 29458 w Czechach, na granicy Trątnowic i choć mam mieszane uczucia  nie mogę się doczekać jej uruchomienia. Ktoś wie kiedy to nastąpi? 

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Kiedy ruszy nadajnik

@maryann od postawienia masztu może to potrwać jeszcze około roku czasu. Jak już są zainstalowane anteny, to pewnie jeszcze z pół roku.

 

edit:

Pozwolenia na zajęcie pasma są wydane przez UKE w 2019r. Więc jeżeli jeszcze nie jest uruchomiony, to może to potrwać od kilku dni maksymalnie do pół roku. Wszystko zależy, czy pozwolenia i testy są już załatwione i uregulowane. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Kiedy ruszy nadajnik

Co zzzza forum...! Odpowiadałem już ze trzy razy i gdzieś w wysyłaniu ginie post.

W każdym razie  nadajnik skończony jakoś na koniec roku 2019, uzbrojony w anteny był może po  miesiącu- w sumie nic koło niego nikt nie robi(a tablica informacyjna wisi) od pół roku. Jakoś w maju zdało mi się robić rano testy apką Network Cell Info i nagle spore moce wykrył mój tablet, ale za godzinę już było normalnie. Nadajnik ma zezwolenia do 31maja 202x roku, więc myślałem , że 1.czerwca ruszy. Ktoś wie, gdzie zapytać kiedy nań liczyć mogę?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Kiedy ruszy nadajnik

@maryann możesz spróbować dopytać na infolinii: 510 100 100 lub napisać na czacie. Czasami kompetentna osoba odpowie.

Nadajnik może jeszcze nie zostać dopuszczony do użytku, bo coś nie zostało jeszcze dopięte. Czasami drobna sprawa może się wydłużyć, przez co nadajnik dale j nie został uruchomiony. Może lada chwila zostanie dopuszczony do użytku.