Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nadajnik bts w górach

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 778
  • 2664
  • 0

Nadajnik bts w górach

@Katani1  Na raz nie ale mam inny internet teraz  niż mobilny i na podglądzie na żywo z 4 kamer  jak idzie człowiek to rwie i tak samo jak odczytuje z karty pamięci a tam jest tylko upload 7 a teraz testuje mobilny wykorzystując microtika.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2861
  • 7281
  • 191

Nadajnik bts w górach

A jak przełączysz na 1 kamerę, gdzie on idzie to też rwie?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 778
  • 2664
  • 0

Nadajnik bts w górach

@Katani1  Tak ale wszystkie podłączone są kablem lan mają 1 mpx rozdzielczości i 25kl/s 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2861
  • 7281
  • 191

Nadajnik bts w górach

Dobra, ja monitoringu za bardzo nie ogarniam. Poczekaj na odp. bardziej kumatego forumowicza, na pewno problem jest do rozwiązania.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 710
  • 2693
  • 22

Nadajnik bts w górach

Zmiana pasma na UL teoretycznie jest możliwa ale praktycznie nie bardzo. U mnie jest to 2600 a czasami 2100 lub 1800. Z tego co czytałem po forach to nadajnik to lubi zmieniać nawet przy teoretycznym ustawieniu samodzielnie.

Nie masz tam zasięgu 5G ? UL powinien być szybszy na 5G... teoretycznie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 778
  • 2664
  • 0

Nadajnik bts w górach

@Zeusek  Ale ta antena zewnętrzna microtik nie ma 5g  tylko lte 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19217
  • 55541
  • 751

Nadajnik bts w górach

@Januszbba to nie ma znaczenia, bo 5G i LTE działają obecnie na tych samych częstotliwościach. Więc antena dla 5G też obecnie zadziała, o ile na nadajniku masz uruchomiony 5G.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 778
  • 2664
  • 0

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5841
  • 23786
  • 201

Nadajnik bts w górach


@Januszbbanapisał(-a)
...
Ale ta antena zewnętrzna microtik nie ma 5g  tylko lte 

Możesz bezpiecznie założyć że lepiej nie będzie. Już jest lepiej niż możnaby się było spodziewać po Twoich wcześniejszych tematach. Twoje kamery mogą sobie spokojnie oglądać filmy z Netflixa, każda inny.

Podglądu na żywo w tej samej rozdzielczości nie uzyskasz na tym łączu, ale tego się tak nie robi: musisz mieć w LAN "coś" co zarządza kamerami, przechowuje nagrania i przekazuje zbiorczy sygnał na zewnątrz, na żądanie i biorąc pod uwagę przepustowość, stosownie dopasowując rozdzielczość i kompresję. W razie potrzeby obraz wysokiej rozdzielczość można podejrzeć w wolnej chwili, ale nie w czasie rzeczywistym - po prostu sciągasz plik do siebie i oglądasz.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 778
  • 2664
  • 0

Nadajnik bts w górach

@j131 Z  kamerami łączę się za pomocą chmury p2p