Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Modernizacja sciany na moim domu

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Modernizacja sciany na moim domu

D kogo mam się zwrócić w sprawie modernizacji i uporządkowania łączy Orange na mojej ścianie, która zamierzam modernizować po zniszczeniach, jakie poczyniły ostatnio huraganowe wiatry. Mieszkam w skrajnym domu szeregowców i od lat 80 XX na mojej ścianie jest rozdzielnia. Kable dalej są rozprowadzane luzem przez dach do sąsiadów. Co ciekawe zastosowane kable są do zastosowań wewnętrznych zamiast zewnętrznych. Są, delikatnie mówiąc - spróchniałe. Od czasu do czasu któryś sąsiad zgłasza awarie i mi też, to się zdarza. Na ulicy jest zaraz zejście do kanału Orange. Niestety światłowodu ani widu, ani słychu. Teraz ten remont. Firma realizująca poleciła mi wcześniej wystąpić do Orange o uporządkowanie łączy.


20200426_145025.jpg

______________

* Temat przeniesiony z kategorii Pomysły - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Modernizacja sciany na moim domu

@jerzysdZgłoś temat na infolinii lub czat. Jest to tzw. uporządkowanie infrastruktury. Czas realizacji max. do 30 dni.

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Modernizacja sciany na moim domu

@jerzysd zgłoś sprawę w salonie Orange lub zdzwoń na infolinię 510 100 100 i poproś o podesłanie technika, niech rozezna sytuację podejmie odpowiednie działania.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Modernizacja sciany na moim domu

@jerzysdZgłoś temat na infolinii lub czat. Jest to tzw. uporządkowanie infrastruktury. Czas realizacji max. do 30 dni.

 

Pozdrawiam


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Modernizacja sciany na moim domu

Czy też jest możliwość odłączenia przez technika na moją prośbę kabla od neostrady? Od 8 lat jej nie używam a max przepustowość to 10/1mb.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Modernizacja sciany na moim domu

@Filip_PLGeneralnie czy kabel jest czynny czy nie, to nie wycina się ich. Jak technik przyjedzie to uzgodnicie na miejscu. Myślę, że dojdziecie do porozumienia.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Modernizacja sciany na moim domu

Tak to wygląda po wizycie techników, Jakość łącza poprawiła się o około 1-2 Mb


20200621_133236.jpg