Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mniejsza prędkość ściągania pliku w LTE niż HSPA+ z k2s


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Mniejsza prędkość ściągania pliku w LTE niż HSPA+ z k2s

Zauważyłem, że będąc anonimowym użytkownikiem jest Mniejsza prędkość ściągania pliku w LTE niż HSPA+ z k2s ( keep2share.cc)/ Przy połączeniu przez LTE slow speed download wynosi 30KB/s natomiast w HSPA+ 50KB/s.

Można domyślać się, że Orange w LTE dodatkowo obniża prędkość.

Ponadto, ale to już ogólnie dostęp z Polski do wybranych chmur jest blokowany.

9 ODPOW. 9

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Mniejsza prędkość ściągania pliku w LTE niż HSPA+ z k2s

@andrzej1441  Witaj, raczej pobieranie w internecie mobilny jest zależny od przeciążenia nadajników.lub zakłóceń czy też od serwerów z jakich pobierasz .


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Mniejsza prędkość ściągania pliku w LTE niż HSPA+ z k2s

@Citi2017 ale tu są prędkości dziesiątek kbit/s, co w żaden sposób nie powoduje jakiegoś wielkiego obciążenia nadajnika.

 

@andrzej1441 uważam, że prędkość jest uzależniona od przyznanego numeru IP i ścieżki, po jakiej lecą pakiety. Sprawdź IP przy LTE i HSPA+ oraz tracert. Zobaczymy jakie wyniki.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Mniejsza prędkość ściągania pliku w LTE niż HSPA+ z k2s

@ketrasaArtur  Ja mam podobnie i zauważyłem, jak wyjdę, np. na inną ulicę od razu zmienia się szybkość i jakość internetu mobilnego. To zależy od nadajnika, z którym się połączymy i jego siły itp.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Mniejsza prędkość ściągania pliku w LTE niż HSPA+ z k2s

@Citi2017 zgodzę się  Tobą, jak pobierasz dane z prędkościami Mbit/s. Jak masz kbit/s, to dla nadajnika 1000 razy mniejsza prędkość pobierania danych nie ma wielkiego pływu. Tu jakaś inna przyczyna jest.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Mniejsza prędkość ściągania pliku w LTE niż HSPA+ z k2s

@ketrasaArtur  Też się zgadzam z tobą, bo to, co mówisz i ja mówię ma wszytko wpływ na działanie i z tego, co wiem, że jak tym więcej pobierasz, na mobilnym tym bardziej siła pobierania spada, mobilny internet nie jest dobry do pobierania plików.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Mniejsza prędkość ściągania pliku w LTE niż HSPA+ z k2s

To nie ma nić wspólnego z maksymalnymi prędkościami, które w LTE praktycznie nie spadaja poniżej 20Mbs a w 3g poniżej 1,2 Mbs, a w zasadzie są często 3 razy większe.

Tak jest od tygodnia w różnych porach na różnych modemach-routerach na ponad 100 plikach o wielkości od kilku do stu kilku MB. Wspólny jest BTS i chmura na której umieszczono pliki. Nie chce robić specjalnych opłat za dostęp bez ograniczeń czasowych, ilościowych i predkościowych. Mam kilka kart i kilka routerów to mogę na przemian korzystać nawet bez restartów. W zasadzie to tylko mobilne restartuję dla zmiany IP a parapetowe tylko jak naprawdę trzeba. Mobilne są w zasadzie 3G a na parapetowych mogę wymusić pasmo.

IP to często z puli 10.249.xxx.xxx .

Anonim

Nie dotyczy

Mniejsza prędkość ściągania pliku w LTE niż HSPA+ z k2s


@andrzej1441napisał(-a)

Zauważyłem, że będąc anonimowym użytkownikiem jest Mniejsza prędkość ściągania pliku w LTE niż HSPA+ z k2s ( keep2share.cc)/ Przy połączeniu przez LTE slow speed download wynosi 30KB/s natomiast w HSPA+ 50KB/s.

Można domyślać się, że Orange w LTE dodatkowo obniża prędkość.

Ponadto, ale to już ogólnie dostęp z Polski do wybranych chmur jest blokowany.


W takim wypadku używa się VPN, wersja płatna czy darmowa, mam Norton 360 i w pakiecie VPN, więc to jak trzeba wykorzystuje 😎


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Mniejsza prędkość ściągania pliku w LTE niż HSPA+ z k2s

Trochę się poprawiło. Nawet secureservercloud stał się znowu dostępny.

Niby IP zmieniałem jak były kłopoty i nie odnosiłem sukcesu. Ale tak naprawdę nigdy nie wiadomo co jest powodem blokady dostępu lub większego ograniczenia prędkości do chmur.

 

Anonim

Nie dotyczy

Mniejsza prędkość ściągania pliku w LTE niż HSPA+ z k2s

@andrzej1441  jak pisałem na VPN sprawdż, wtedy korzystasz z zagranicznych IP 😉