Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Międzybórz pow. Oleśnicki swiatlowod


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Międzybórz pow. Oleśnicki swiatlowod

► Temat został przeniesiony z kategorii Szukam oferty (etykieta: internet domowy) - Moderator Wiktor ◄

 

Witam

Od kilku ładnych lat próbujemy z mieszkańcami zamówić wasz internet, który nadaje się do filmów 4k jak i streamowania gier, póki co całe miasto może mieć max 20 mb i nawet nie ma mowy o vdsl co jest mega śmieszna sprawa, gdyż nawet na wsiach ludzie mają a to już całkiem fajny internet sam miałem 5 lat temu na wsi, ale już w mieście można pomarzyć.

 

Zgłaszaliśmy dawno temu chęć podłączenia na waszej stronie to skutkuje niczym w dalszym ciągu.

 

W takich miastach wygra ten co ma najlepszy net i każdy go wybiera więc nie ma mowy o jakiejkolwiek konkurencji po światle.

 

Pozdrawiam i podziwiam wasza strategie która idzie na cyfry a nie na ilość podłączeń 😉

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Międzybórz pow. Oleśnicki swiatlowod

Możesz tutaj sprawdzić https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/ czy jesteś planowana rozbudowa POPC


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Międzybórz pow. Oleśnicki swiatlowod


@Anonimnapisał(-a)

Możesz tutaj sprawdzić https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/ czy jesteś planowana rozbudowa POPC


Widzę że na mojej ulicy jest planowana ale konkretnie budynek naprzeciwko dom 2 rodzinny a nasz blok Ogrodowa 2 ma 16 rodzin, ale tutaj planów nie ma co ciekawe;)

Anonim

Nie dotyczy

Międzybórz pow. Oleśnicki swiatlowod

@XauelAle możesz tez zgłosić popyt swojego adresu.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Międzybórz pow. Oleśnicki swiatlowod

Zgłoszony, termin 2020-09-30 czyli czekania sporo.

Anonim

Nie dotyczy

Międzybórz pow. Oleśnicki swiatlowod

Nie jest długo jak około 1.5 roku.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Międzybórz pow. Oleśnicki swiatlowod

gdzie Ci sie pojawil termin. pytam bo ja troche ułomny i nie wiem gdzie szukac ;). zglosilem popyt i jedynie dostalem komunikat ze zgloszono adres.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Międzybórz pow. Oleśnicki swiatlowod

U mnie występuje po prawo od mapy, oczywiście mam poznaczone POPC oraz popyt wraz z usługami i tam gdzie mam krzyżyk na adresie jest uwzględniony termin rozbudowy i przez kogo w moim przypadku jest to Orange i mam tam tabelke, sprawdz moją ulice jak to wygląda dolnośląskie - oleśnicki - Międzybórz miasto Międzybórz ul. Ogrodowa i mam tam adresy gdzie będzie rozbudowa z terminem.