Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mapa Zasięgu internetu światłowodowego


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Mapa Zasięgu

co to za miejscowosc i ewentualnie ulice?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 13
  • 0

Mapa Zasięgu

Nielep, Bystrzynka, Niemierzyno, Sława, Bierzwnica, Lekowo, Oparzno, Rzepczyno; powiat Świdwiński. Wszystkie te miejscowości widniały na mapie zasięgu, obecnie pusto na mapie we wszystkich miejscowościach. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Mapa Zasięgu

sprawdzilem sobie na szybko 3 pierwsze miejscowosci np nr5 i ftth jest dotepny.
siec orange


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 13
  • 0

Mapa Zasięgu

Dostępny jest, też sprawdziłem w formularzu do składania zamówień. Ale jak wpiszesz na mapie daną miejscowość, lub nawet dopiszesz numer budynku to pokazuje brak dostępności. Sprawa wygląda tak, że ja wiem gdzie jest światłowód dociągnięty, ale nie każdy zna stronę hurt-orange.pl żeby pobrać sobie plik ze wszystkimi dostępnymi adresami. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Mapa Zasięgu

Mapa jest jedynie narzędziem podgladowym. 

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 23
  • 0

Mapa Zasięgu

A jest jakaś możliwość dokładnej weryfikacji? Bo sprawdzając pewien adres zarówno na mapie jak I formularzu oraz pytając ba czacie pokazuje tylko miedź. Tymczasem to spory budynek usługowy I trochę dziwne, że światła nie ma


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 94
  • 181
  • 0

Mapa Zasięgu

Witam,

 

Zauważyłem, że Mapa Zasięgu nie jest aktualizowana od 17.09.2020. Poza tym przy powiększeniu znikają wszystkie punkty adresowe. Czy jest jakaś awaria tego systemu?

 

Pozdrawiam,

Tomek

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Mapa Zasięgu

Toż to nowy feature, żeby klienci orange nie widzieli dziwnych adresów, których nie było w popc, a nagle dziwnym sposobem, magicznie są podłączani 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 510
  • 2

Mapa Zasięgu

Nie ma co patrzeć obecnie na tą mapę, ponieważ jest bardzo niewiarygodna oraz nieaktualizowana od dłuższego czasu, mimo, że niby widnieje informacja o ostatniej aktualizacji. Mojego adresu nie ma, a już od prawie dwóch miesięcy mam światłowód w domu. Adresu znajomego który światło ma już od czerwca, też nie ma.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 138
  • 260
  • 1

Mapa Zasięgu

A właśnie, kiedy w końcu zostanie zaktualizowana ta mapa, od 17.09.2020 nic się nie zmienia, ta mapa jest bezużyteczna czyżby czekają na koniec projektów tegorocznych i zaktualizują w styczniu dopiero ?