Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy VoLTE dla Huawei Mate 20 Lite?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 41
  • 0

Kiedy VoLTE dla Huawei Mate 20 Lite?

Temat przeniesiony z Na kartę do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

 

Witam, kiedy będzie dostępna usługa VoLTE dla telefonu Huawei Mate 20 Lite? Wiem, że ta usługa jest już dostępna od dawna w sieci T-Mobile. Pozdrawiam.

5 ODPOW. 5

Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Kiedy VoLTE dla Huawei Mate 20 Lite?

Witaj. Nie posiadamy niestety informacji czy pojawi się na podanym przez Ciebie modelu VoLTE. Gdy to się stanie zobaczysz zapewne odpowiednią aktualizację.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Kiedy VoLTE dla Huawei Mate 20 Lite?

Dlaczego w innych sieciach Huawei Mate 20 Lite ma wsparcie i ma Volte i Vowifi natomiast w Orange nie? Widać przyjdzie nam zmienić sieć.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 41
  • 0

Kiedy VoLTE dla Huawei Mate 20 Lite?

@Wojciech nie wiadomo jeszcze nic na temat VoLTE dla Mate 20 Lite w Orange? Jak dzwoniłem do Orange trzy miesiące temu, to powiedziano mi, że trwają pracę nad działaniem tej usługi dla tego modelu i to tylko kwestia czasu i niebawem VoLTE będzie dostępne, czy teraz coś się zmieniło?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 47
  • 43
  • 4

Kiedy VoLTE dla Huawei Mate 20 Lite?

Czytaj to w ten sposob że nie planijemy wprowadzenia tych usług dla tego telefonu... Prace trwaja to standardowa odpowiedz na wszystko. A czekać można w nieskączoność


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Kiedy VoLTE dla Huawei Mate 20 Lite?

Mogę dzisiaj tylko przekazać że jest plan rozwijania. Jednakże nie mogą dać informacji kiedy i czy w ogóle się ostatecznie ta funkcja pojawi. Sprawdzaj czy nie ma aktualizacji w telefonie co jakiś czas.