Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kable nad działką


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Kable nad działką

Dzień dobry,

Nad działką którą dostałem przebiega kabel telefoniczny Orange. Przebiega w 1/3 szerokości działki i utrudnia jej zagospodarowanie. Koliduje z planowanym budynkiem. W księdze wieczystej nie ma nic na temat udostępnienia działki Orange. Wokół działki są słupy na których można by go przewiesić. Komuś udało się załatwić taką sprawę? Ile to trwało, kosztowało?  

 

________________
* Przeniosłem z działu O społeczności – Bartłomiej

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13718
  • 56402
  • 666

Kable nad działką

@cubus  to nie kosztuje nic. Zgłaszasz na infolinii problemy z infrastrukturą opisując dokładnie sytuację lub piszesz na adres korespondencyjny w Skierniewicach 

Ul. Jagiellońska 34 

96-100 Skierniewice 

Z dopiskiem Infrastruktura

Odpisujesz sytuację, załączasz mapkę i proponujesz ( jeśli masz już coś przygotowane) zmianę trasy kabli.

Nie zapomnij o danych kontaktowych ( mail, telefon)

Dojdzie gdzie trzeba 

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Kable nad działką

Błyskawiczna odpowiedź 🙂

Ale kto się będzie zajmował przewieszeniem tych kabli? Orange czy ja? Mogą odmówić mi takiej zgody? W rezultacie dyskwalifikowałoby to działkę....  


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2655
  • 9663
  • 48

Kable nad działką

@cubus Jak się zgodzą przewiesić kable to przyjadą monterzy i sami zrobią. A jak nie to kable będą tam wisieć jeszcze pewnie do 2030.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13718
  • 56402
  • 666

Kable nad działką

@cubus Zgody nie odmówią, bo prawdopodobnie trudno będzie znaleźć zgody na ich obecność w tym miejscu...Wniosek dotyczy nie samego ich usunięcia, a zmiany przebiegu nowa trasą nie kolidującą w twoja działką. To zrobi ekipa techniczna operatora (nawet pod twoim nadzorem jeśli się umówisz -byłoby wskazane)

Poczytaj, tu jest większość informacji, nawet termin odpowiedzi na pismo

https://www.orange.pl/omnibook/uszkodzenia-infrastruktury-technicznej-orange#dla-klienta#brak#jak-zg...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2189
  • 8137
  • 32

Kable nad działką


@agat13napisał(-a)

Wniosek dotyczy nie samego ich usunięcia, a zmiany przebiegu nowa trasą nie kolidującą w twoja działką.


nie wniosek, a żądanie usunięcia. Co potem z tym zrobią, ich sprawa.