Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jakiego dialera użyć do obsługi ViLTE na MIUI


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 63
  • 0

Jakiego dialera użyć do obsługi ViLTE na MIUI

Zna ktoś jakiś dialer który będzie działać na MIUI 14 obsługujący ViLTE? Niestety zabudowany w tym miui fabrycznie dialer nie ma opcji połączenia wideo natywnie, jedynie wyświetla się Watts App. Dodam iż w menu serwisowym telefonu obsługa ViLTE jest załączona. Potrzeba jakiejś apki co to ogarnie.

 

________________
* Wydzieliłem z tematu Połączenia Video bez dodatkowych opłat w ofertach bez limitu już od 8.8.2023 r. – moderator Michał

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Jakiego dialera użyć do obsługi ViLTE na MIUI

A Telefon od Google nie działa na Twoim telefonie?

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Jakiego dialera użyć do obsługi ViLTE na MIUI

@Piotrekk85napisał(-a)
A Telefon od Google nie działa na Twoim telefonie?

Wydaje się doinstalowanie z Google Play i ustawienie dialera Telefon od Google jako domyślny rozwiąże problem. 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 63
  • 0

Jakiego dialera użyć do obsługi ViLTE na MIUI

Właśnie instaluję Telefon Google z Google Play ustawiam jako domyślny i nie pokazuje w dalszym ciągu możliwości nawiązywania połączeń ViLTE tak jak to ma miejsce w dialerze Google fabrycznie instalowanym na smartfonach Xiaomi obecnie. W menu serwisowym *#*#4636#*#* mam załączone ViLTE sprawdzałem to jeszcze przez Pixel IMS i też jest załączone. Więc wydaje mi się że problem leży tylko i wyłącznie po stronie dilera. Może byłaby możliwość ściągnięcia skądś tego dilera Google zmodyfikowanego pod Xiaomi w ówczesnych modelach.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Jakiego dialera użyć do obsługi ViLTE na MIUI

Uruchomiłeś ponownie telefon?

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 63
  • 0

Jakiego dialera użyć do obsługi ViLTE na MIUI


@Piotrekk85napisał(-a)
Uruchomiłeś ponownie telefon?

Tak, uruchomiłem ponownie i w aplikacji dialera Google phone mam opcję wideo połączeń ale wyszarzoną. 

Screenshot_2023-08-12-23-00-33-691-edit_com.google.android.dialer.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Jakiego dialera użyć do obsługi ViLTE na MIUI

A dzwonisz na inny numer w Orange?

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 63
  • 0

Jakiego dialera użyć do obsługi ViLTE na MIUI


@Piotrekk85napisał(-a)
A dzwonisz na inny numer w Orange?

Jeszcze nie próbowałem dzwonić na żaden numer który by na pewno obsługiwał w swoim telefonem ViLTE. Sprawdzę jutro. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 70
  • 0

Jakiego dialera użyć do obsługi ViLTE na MIUI

Podepnę się - mam niebrandowany Xiaomi Redmi 10 2022 z tradycyjną karta SIM Flex - VoLTE i WiFi calling działają, natomiast VoLTE nie - połączenie przychodzące VoLTE z innego numeru Flex jest odbierane jako połączenie głosowe VoLTE/wifi calling. Domyślnym dialerem jest Google Telefon. Czat Flex przyjął zgłoszenie reklamacji, ale pewnie skończy się na stwierdzeniu, że to wina oprogramowania producenta telefonu 😕


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 70
  • 0

Jakiego dialera użyć do obsługi ViLTE na MIUI

Odpowiedź flex: "Dostępność funkcjonalności ViLTE może zależeć od wersji oprogramowania i kanału dystrybucji"