Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak polepszyć zasięg GSM Lte 3G

Anonim

Nie dotyczy

Jak polepszyć zasięg GSM Lte 3G


@benny_bnapisał(-a)
@Anonimjakie pieniądze na GSM? Gdzie? Który program to gwarantował?

Była kasa Unijna na inwestycje, nowe nadajniki GSM, więcej to w internecie jest, nie będę na Forum Operatora o tym pisać, poszukaj i poczytaj (wyszukiwarka Google i wpisujesz czego szukasz)  😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

Jak polepszyć zasięg GSM Lte 3G

@Anonim daj konkretne linki, bo ja nie mogę nic znaleźć.
Anonim

Nie dotyczy

Jak polepszyć zasięg GSM Lte 3G


@benny_bnapisał(-a)
@Anonimdaj konkretne linki, bo ja nie mogę nic znaleźć.

Widocznie wykasowali już newsy, średnio korzystne dla wizerunku Operatorów.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

Jak polepszyć zasięg GSM Lte 3G

Terefere. Pokaż chociaż ze dwa newsy na ten temat...

Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

Jak polepszyć zasięg GSM Lte 3G

Dobrym rozwiązaniem jest zakup Orange Flybox LTE+, sprzęt można dobrać do trwającej już umowy na 20 rat po 18 zł miesięcznie https://www.orange.pl/sklep

Z "nielegalnym" wzmacniaczem sygnału raczej nie warto ryzykować 😜 Namierzą i będzie kara do 1000 zł. Jeżeli osoba taka działa w sposób uporczywy, podlega karze grzywy, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do dwóch lat.


Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

Jak polepszyć zasięg GSM Lte 3G

 


@benny_bnapisał(-a)
Może metoda nie szybka, ale skuteczna. Zaproponować Orange własną działkę/budynek/elewację, żeby powiesili swój sprzęt i poprawili zasięg w okolicy 😉

Też nie jest to tak do końca dobre rozwiązanie 😜 na zasadzie "pod anteną najciemniej", czyli przeważnie brak zasięgu  🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Jak polepszyć zasięg GSM Lte 3G

Najtaniej, najszybciej ale i tylko do sporadycznego wykorzystania.

Kupić tani mobilny router może być stary 3G ale dobra bateria i dobra konfiguracja Wi-Fi.

Włączony router wkładamy do torebkę foliowej. Torebkę mocujemy tak na 1/3 długości sznurka. Długość sznurka co najmniej 3 razy większa od wysokości na jakiej jest gałąż drzewa przez którą przerzucamy sznurek. Sprawdzone nawet, gdy telefon nie łapał połączenia w żadnym zakresie i trzeba było wypływać na środek jeziora, albo wspinać się na górkę.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

Jak polepszyć zasięg GSM Lte 3G

@Zoe no aż tak źle to pod tymi antenami nie jest 😄 ale to nadal nie ten sam sygnał gdyby stać naprzeciwko takiego sprzętu - kompletnie inna jakość sygnału. Także myślę, że w tym przypadku i tak ten zasięg byłby dostępny.
@andrzej1441 Brzmi trochę jak akt desperacji 😛