Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak polepszyć zasięg GSM Lte 3G


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Jak polepszyć zasięg GSM Lte 3G

Temat przeniesiony z działu "Internet domowy" - moderator Wojciech.

 

Potrzebuję szybkiej porady.

 

17 ODPOW. 17
Anonim

Nie dotyczy

Jak polepszyć zasięg GSM Lte 3G

@Konkar5262  wystarczy zakupić antenę do LTE, sporo tego w sieci jest (ofert), są też poradniki poczytaj i napisz coś o swoim sprzęcie > jaki modem LTE masz.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

Jak polepszyć zasięg GSM Lte 3G

Może metoda nie szybka, ale skuteczna. Zaproponować Orange własną działkę/budynek/elewację, żeby powiesili swój sprzęt i poprawili zasięg w okolicy 😉
Anonim

Nie dotyczy

Jak polepszyć zasięg GSM Lte 3G

@benny_b , i będziesz wrogiem dla sąsiadów. Wiesz jak to działa...chcę mieć i już, ale byle daleko ode mnie. 

Anonim

Nie dotyczy

Jak polepszyć zasięg GSM Lte 3G

@Anonim  wszystko zależy od lokalizacji, jak mieszka w szczerym polu, to sąsiedzi mogą to zignorować.

Anonim

Nie dotyczy

Jak polepszyć zasięg GSM Lte 3G

Żartując @Anonim , dodatkowo posmarować antenę musztardą, co by polepszyć zasięg. Zawsze się znajdzie ktoś, kto narobi rabanu...byleby odwlec w czasie.

Anonim

Nie dotyczy

Jak polepszyć zasięg GSM Lte 3G

@Anonim  czasem bywa że nie ma tak żle, jak jest gro młodych to nadajnik powstanie, tam gdzie są protesty gro to starsi ludzie, trudno im cokolwiek wytłumaczyć, wszystko co dziwne dla nich szkodliwe.

Anonim

Nie dotyczy

Jak polepszyć zasięg GSM Lte 3G

@Anonim , ja wiem, jak wygląda musztarda, ale te wszystkie przenosiny w Orange na Telepolis, nie mogą nie mieć wpływu na zasięg? Coś komuś coś, żeby miało coś więcej klientów. Czysta kalkulacja.

Anonim

Nie dotyczy

Jak polepszyć zasięg GSM Lte 3G

Trzymając się tematu, było dość spore dofinansowanie z Unii Europejskiej na poprawę zasięgu sieci GSM, więc powinno być dużo lepiej a jest niewiele lepiej, ba są miejsca gdzie zasięgu nawet 2G brak, pieniądze jednak się rozeszły i ciekawe na co poszły? Tak na koniec są wzmacniacze GSM do poprawy sygnału w domu, ale to nie legalne, więc nie będę naświetlać tematu, kosztują tyle co biedronkowy telefon z android.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

Jak polepszyć zasięg GSM Lte 3G

@Anonim jakie pieniądze na GSM? Gdzie? Który program to gwarantował?