Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Inwestycja prowadzenia światłowodu na mojej ulicy się zakończyła, lecz pominięto mój dom.

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Inwestycja prowadzenia światłowodu na mojej ulicy się zakończyła, lecz pominięto mój dom.

Zwracam się z prośbą o pomoc, ponieważ mój adres domu został pominięty w planach projektu „Program Operacyjny Polska Cyfrowa”. Niestety jedyna dotychczas technologia internetu oferowana przez Orange to technologia radiowa 4G/LTE. Ze względu na ukształtowanie terenu i odległość stacji bazowych jakość takiego połączenia jest bardzo słaba i nie pozwala na korzystanie z internetu oraz pracę zdalną. Dlatego bardzo liczyłem na planowaną inwestycję rozbudowy sieci światłowodowej w mojej miejscowości. W zeszłym roku byłem także świadkiem kładzenia światłowodu na mojej ulicy. Niestety po wielu rozmowach na infolinii otrzymuję jedynie odpowiedź, że konsultanci nie mają możliwości przyjęcia ode mnie zamówienia na podłączenie do sieci światłowodowej ponieważ mojego adresu nie ma w planach POPC, natomiast możliwe jest to na przeciwległej działce oraz innych adresach na mojej ulicy  Co ciekawe światłowód leży po stronie drogi na której znajduje się moja działka i przebiega wzdłuż mojej bramy, więc codziennie nad nim przejeżdżam. Główna skrzynka Orange znajduje się 200 m od mojego domu. Dlatego zwracam się z prośbą by doradzili mi Państwo jakie kroki podjąć w związku z pominięciem mojego adresu w projekcie Polska Cyfrowa, a tym samym móc korzystać oferowanego przez Państwa internetu światłowodowego.

Z pozyskanych informacji Orange ma możliwość rozszerzenia obecnej sieci we własnym zakresie, tym samy moje pytanie czy jest możliwość żebym jakoś przyśpieszy proces dorejonizowania mojego adresu?

 

 

_______________

*Temat przeniesiony z działu "Zakup nowej oferty" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12697
  • 52255
  • 596
4 ODPOW. 4

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12697
  • 52255
  • 596

Inwestycja prowadzenia światłowodu na mojej ulicy się zakończyła, lecz pominięto mój dom.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Inwestycja prowadzenia światłowodu na mojej ulicy się zakończyła, lecz pominięto mój dom.

Cześć, dziękuję za pomoc.

Czym jest dokładnie ta wirtualna centralka i jak to dokładnie działa?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12697
  • 52255
  • 596

Inwestycja prowadzenia światłowodu na mojej ulicy się zakończyła, lecz pominięto mój dom.

@AntoniAB97 

Jednak to pomyłka z mojej strony m źle przyklejony adres . Przepraszam

Temat był ok. Link uszkodzony

https://www.telko.in/kontrowersyjne-biale-plamy-w-1-1-popc,0


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2489
  • 8934
  • 45

Inwestycja prowadzenia światłowodu na mojej ulicy się zakończyła, lecz pominięto mój dom.

@AntoniAB97 Prawdopodobnie nie było Twojego adresu w bazach danych. Zgłoś zapotrzebowanie na bialaplama@cppc.gov.pl