Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet mobilny na LTE działa bardzo wolno


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Internet mobilny na LTE działa bardzo wolno

► Temat został przeniesiony z kategorii Internet domowy (etykieta: szybkość internetu) - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, prześladuje mnie następujący problem:
Moja lokalizacja to Stargard ul. Limanowskiego, znajduje się w zasięgu LTE, od kilku dni prędkosc internetu drastycznie spadła, co nie wiąże się z moją taryfą, lejkiem lub czymkolwiek( posiadam 2karty na internet i w innej lokalizacji po drugiej stronie Polski predkosc to 15-25mb ( na speedtescie), gdzie u mnie w Stargardzie jest to magiczne 0,3mb/sec down, i jakies 1,2 upload, nie wiem czym jest to spowodowane, podejrzewam nadajnik ale przeciązenie go chyba nie spowodowałoby az tak drastycznego spadku? (wczeniej jakies 10-20mb), po przelaczeniu się na WCDMA predkosc to około 1-2mb/sec download i upload, ponadto sasiad posiadajacy internet z cyfrowego polsatu takze zanotowal drastyczny spadek z 25-30 mb do 0,4-0,6 mb?

Chciałbym zapytać czym moze to być spowodowane i czy ja ze swojej strony mogę jakos temu zaradzic.

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Internet mobilny na LTE działa bardzo wolno

Jeśli u ciebie i u sąsiada jest coś nie tak na tym samym nadajniku to raczej jest problem z nadajnikiem ale możesz zgłosić przez stronę problem  https://www.orange.pl/omnibook/sprawdzenie-i-zgloszenie-slabego-zasiegu#


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

Internet mobilny na LTE działa bardzo wolno

W 3miescie to samo juz od 2 tygodni, predkosci max 2mb/s. Jedynie w scislych centrach pozostala agregacja pasm, poza centami gole LTE teraz.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Internet mobilny na LTE działa bardzo wolno

pewnie jestem ślepy ale po przejsciu na tą stronke (jestem zalogowany w orange) nie widze zadnej opcji zgloszenia slabego sygnalu, wyslaniu formularza czy czegokolwiek co mogloby mi pozwolic zaalarmowac usterke ;/ A co do tematu zapomnialem dodac ze zasięg LTE mam niby caly czas na full.

Anonim

Nie dotyczy

Internet mobilny na LTE działa bardzo wolno

@aizenovskyChyba ten formularz pad na stronie też go nie widzę  a jaki masz router marka model ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Internet mobilny na LTE działa bardzo wolno

Ja mam modem jakis pierwszy lepszy Kiano SlimNetM1, na nim działa beznadziejnie, sasiad ma router huaweia B315-8F8E i jest tak samo źle, obaj mamy zasieg Lte na full, po prostu kijowe predkosci niezaleznie czy to obciążona godzina 20-22 czy np 4 rano.

Anonim

Nie dotyczy

Internet mobilny na LTE działa bardzo wolno

Stargard, Zachodniopomorskie ul. A.Struga 11 - dach budynku mieszkalnego

To adres tego przekaźnika, najprawdopodobniej tam się łączy trzeba byłoby to sprawdzić.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Internet mobilny na LTE działa bardzo wolno

Rozumiem, że mam napisać do pomocy technicznej żeby sprawdzili czy wszystko jest okej z tym przekaźnikiem? Zapewne usłysze, że jest to "przeciązenie nadajnika", ale nikt mi nie wmowi ze od 4-5 dni przeciazenie jest identyczne o 15, 22 czy 4 rano ;/ 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

Internet mobilny na LTE działa bardzo wolno

Proponuje zapoznac sie z informacjami w tym poscie rzecznika:

https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/orange-polska-przeznaczy-wiecej-pasma-lte-4g/

Orange juz dziala w tym temacie

Anonim

Nie dotyczy

Internet mobilny na LTE działa bardzo wolno

W nocy to nawet LTE potrafi mniej więcej równo mieć prędkość. Wykres jednolity 

Bez tytułu.pngBez tytułu6.pngBez tytułu7.png