Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet 5G! Kiedy?

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13311
  • 54592
  • 641

Internet 5G! Kiedy?

@Mykola1  zweryfikuj w ustawieniach sieci aparatu czy masz możliwość wyboru tylko 4G ( LTE) i zrób speedtest

Jeśli nie masz lejka technicznego ( co można zweryfikować na infolinii) to powinno być szybciej 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 42
  • 1

Internet 5G! Kiedy?

Z tym znaczkiem 5G na górnej belce telefonu nie jest tak kolorowo.
Mój OPPO Reno5 Z uważa połączenie się ze stacją posiadającą 5G za wystarczający powód do wyświetlenia tam ikonki 5G, pomimo że pod spodem telefon nadal pracuje na LTE, bo tylko na to warunki pozwalają. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 86
  • 0

Internet 5G! Kiedy?

5G na 2100mhz istnieje tylko po to żeby na twoim smartfonie mieć ikonkę 5G, bo nie niesie to za tym żadnych innych zmian. Także albo 5g na C bandzie, albo lte. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 34
  • 173
  • 2

Internet 5G! Kiedy?

@Krzysi0 to jako ciekawostkę podam przykład Realme 11 pro +, w którym na kartach "zielonych" często będąc połączonym z ich 5G 2600 MHz miałem ikonkę LTE mimo, że telefon pracował w 5G NSA o czym świadczyły prędkości internetu jak i info z programu NetMonster.

W Orange, różowych i fioletowych ikonka z 5G utrzymuje się na belce cały czas będąc w zasięgu nadajników C Band lub 5G dss. Nawet podczas połączenia VoLTE telefon wyświetla, że jest w 5G tak jakby to było 5G SA i połączenie VoNR.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 559
  • 2042
  • 15

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 622
  • 0

Internet 5G! Kiedy?

To ja mam całkiem oryginalnie u mnie koma rozpoznaje nawet ten nowszy 5G Orange ale wyświetla iż poł niemożliwe (faktycznie tak jest moja koma nie wspiera tej częstotliwości) ale jakoś rozpoznaje bezbłędnie które BTS-y ją nadają ciekawostka taka 😉

Co ciekawe w 2,4 też nie szło na "5G" w Orange a w t-m bez problemu 😉

A ja i tak nadal Pomarańczowy 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 34
  • 173
  • 2

Internet 5G! Kiedy?

@Pit2024 co to za model smartfona?

5G DSS w Orange, T - Mobile i Play jest na częstotliwości 2100 MHz, a nie 2400. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 622
  • 0

Internet 5G! Kiedy?

@Wilczek w zasadzie to

OPPO Find X3 może nie nowość ale nie narzekam 😉

@Wilczek masz rację ,👍 mea culpa 😭

Aczkolwiek wszystkim dobrej nocki 😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 34
  • 173
  • 2

Internet 5G! Kiedy?

@Pit2024 jesteś pewien, że Twój model nie wspiera n1 i n78? Według informacji na kimovil jest odwrotnie. Może Orange nie wpuszcza Cię do 5G ze względów technicznych albo nie masz aktywnego 5G pass? Ten telefon powinien wspierać 5G wszystkich polskich sieci.