Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet - światłowód w miejscowości Bytomsko


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Internet - światłowód w miejscowości Bytomsko

► Temat, ze względu na poruszane zagadnienie, został przeniesiony z kategorii Szukam oferty. Doprecyzowano w nim także tytuł - Moderator Wiktor ◄

 

Witam Państwa serdecznie. Chciałbym zadać pytanie odnośnie światłowodu. Mieszkam w miejscowości Bytomsko ( gmina Żegocina , powiat bocheński ) i niestety ale prędkość łącza w mojej miejscowości nie powala. Czy byłaby możliwość utworzenia światłowodu w miejscowości Bytomsko? Z tego co mi wiadomo miejscowość obok ( Rajbrot ) ma właśnie tworzony światłowód.

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Internet - światłowód w miejscowości Bytomsko

No dobrze, moja miejscowość jest bardzo mała więc jakie są szanse, że to właśnie u mnie powstanie światłowód? Czy poprzez dużą liczbę chętnych firma Orange jest w stanie utworzyć światłowód w danej miejscowości czy jest to jakoś odgórnie zlecone? 

Anonim

Nie dotyczy

Internet - światłowód w miejscowości Bytomsko

@matlena00Na to pytanie ciężko odpowiedzieć zapisz się  i chęć innych mieszkańców. 

Anonim

Nie dotyczy

Internet - światłowód w miejscowości Bytomsko


matlena00 napisał(-a):

No dobrze, moja miejscowość jest bardzo mała więc jakie są szanse, że to właśnie u mnie powstanie światłowód? Czy poprzez dużą liczbę chętnych firma Orange jest w stanie utworzyć światłowód w danej miejscowości czy jest to jakoś odgórnie zlecone? 


@matlena00, wypromuj tę stronę Emotikon: Szczęśliwy Wyślij znajomym e-mail z adresem oferty http://oferty.orange.pl/internet/ i porozwieszaj plakaty http://oferty.orange.pl/internet/images/plakat.pdf


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Internet - światłowód w miejscowości Bytomsko

Pomyśl przez chwilę i się zastanów. Doprowadzenie infrastruktury swiatłowodowej kosztuje np 200000zł. Czy większa jest szansa ze poprowadzą swiatłowody do mniejsca gdzie jest chetnych 10 osób (i 10 osób będzie im płaciło za światłowody) czy tam gdzie chetnych jest 1000?

 

Tutaj nikt Ci nie powie jaka jest szansa, bo po pierwsze co Ci da informacja że szansa wynosi 0.0178? A po drugie, plany rozbudowy infrastruktury to informacje wewnętrzne firmy. Dział odpowiedzialny za rozbudowę sieci szkieletowej podejmuje takie decyzje na podstawie aktualnego zapotrzebowania i nie dzieli się tymi informacjami na forum.

 

Jeśli zbierzesz sporo ludzi w Twojej okolicy to "atrakcyjność" inwestycji w Twoim regionie będzie większa. Na ile większa? nie wiadomo. Może w 2018 roku, może w 2019.