Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Instalacja Światłowodu w mieszkaniu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Instalacja Światłowodu w mieszkaniu

Pójdziesz jutro do salonu to się dowiesz.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Instalacja Światłowodu w mieszkaniu

to ze zrobili przylacze nie oznacza ze w ten sam dzien bedziesz mial zainstalowana usluge. teraz musisz poczekac na TestLab. Kwestia paru dni i wszystko powinno byc ok.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Instalacja Światłowodu w mieszkaniu

No to dziś Orange przeszlo samego siebie. Dzwonilem ma infolinię dalej moge do 10 mb zamówić. Więc napisałem na czacie wraz z przesłaniem zdjecia puszki ze swiatlowodem. Odpisali ze to nie światłowód... czyli wychodzi na to, ze firma zakładając światłowód nie wie co zakłada bo wg Orange to nie światłowód 🙂 uśmiałem się do łez. Pytanie gdzie mam teraz uderzyć? Jakaś kompetentna osoba która potrafi rozpoznac światłowód

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Instalacja Światłowodu w mieszkaniu

Jesteś pewien że Orange kładło światłowód ? W wielkopolsce np. światłowód z funduszy unijnych kładła Inea i Orange na tym nie może się podłączyć.

Masz już neostradę w Orange i chcesz zmigrować czy to nowe przyłączenie ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Instalacja Światłowodu w mieszkaniu

A pokażesz nam zdjęcie?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Instalacja Światłowodu w mieszkaniu

Na 100 % orange. Obok domu jest słupek ze zlaczami swiatlowodowymi obklejony naklejkami Orange. Gadałem z chłopakami którzy kładli. Poza tym chodziła we wrześniu babka z Orange i namawiala do światłowodu. Tak mam juz Neostrada po miedzi i chce zmigrowac. W załączniku zdjęcie kabla który wyjalem z puszki
20180104_192210.jpg

 

Na czacie jak wysłałem zdjęcie to Orange stwierdzilo ze to miedziany kabel 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Instalacja Światłowodu w mieszkaniu

@Bartekj1979 Światło na 100%. Może jeszcze nie są odbiory zrobione...nie masz kontaktu do tej babki? Uderz do lokalnego FiberShopu(taki fajniejszy kiosk). Może oni będą coś wiedzieć.

Obecność kabla też niczego nie oznacza, ponieważ gdzieś dalej mogą być jakieś problemy.

 

Edit:// Zrób jeszcze dwie fotki. Jak się da to bliżej tej końcówki oraz z dalszej odległości puszkę.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Instalacja Światłowodu w mieszkaniu

Wysylam
20180102_081257.jpg

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Instalacja Światłowodu w mieszkaniu

Poczekaj trochę być może podciągają światło pod klika budynków, Jak zakończą to dopiero TestLab i udostępnienie systemom Orange że już są mozliwości.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Instalacja Światłowodu w mieszkaniu

Na mojej ulicy już wszystkim podpieli ( 7 domów ) , sąsiednia ulica już może zamawiać, ale w Orange twierdzą, że w ciągu 3 miesięcy nie mają planów inwestycji na mojej ulicy, więc sam już nie wiem. Kiedy to nastąpi.