Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Huawei B593s-22 - Poprawa zasięgu


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Huawei B593s-22 - Poprawa zasięgu

Witam forumowiczów. Mam router Huawei B593s-22, zasięg na poziomie 1 kreski.
I tutaj mam do was pytanie jaką antenę zewnętrzną kupić jeżeli poprawiła by zasięg. Mieszkam w miejscowości Zimnice województwo Mazowieckie powiat Żyrardowski, gmina Mszczonów. Internet mam w sieci Orange.
Oto Status funkcji bezprzewodowej:
1 PLMN: 26003
2 Stan usługi: Prawidłowa usługa
3 RSCP (dBm): -91
4 ECIO (dB): -8
5 RSSI: -93
6 Roaming: Nie
Prosiłbym o dobranie odpowiedniej anteny jeżeli było by to możliwe.

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Huawei B593s-22 - Poprawa zasięgu

A spróbuj w ustawieniach routera (modemu) ustawić tryb sieci z auto na 3G 😜 Myślę że może to Ci pomoże, a jaka antena.......tutaj masz stronkę z opisami i parametrami, im droższa to chyba tym lepsza, ale ta zasada nie zawsze się sprawdza: http://antenydomodemu.pl/36-b593s-22 Pozdrawiam.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Huawei B593s-22 - Poprawa zasięgu

W routerze mam na sztywno ustawione 3G, a jaką najlepiej antenę dobrać do tego bo zabardzo się nie znam na tym... Do najbliższych nadajników mam ok.10km

Anonim

Nie dotyczy

Huawei B593s-22 - Poprawa zasięgu


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Huawei B593s-22 - Poprawa zasięgu

Dziękuje za pomoc 🙂 Jeżeli polecił by ktoś jakąś dobrą antenę to proszę pisać.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Huawei B593s-22 - Poprawa zasięgu

Posiadam od 2 lat antenę Sorensen Dual Mimo SR 14/1800 plus 10 m kabla.Internet mam z Playa.Do nadajnika mam 800 m.Oczywiście antena jest podłączona do routera Huawei B593s-22.

 


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Huawei B593s-22 - Poprawa zasięgu


Seboland77 napisał(-a):

W routerze mam na sztywno ustawione 3G, a jaką najlepiej antenę dobrać do tego bo zabardzo się nie znam na tym... Do najbliższych nadajników mam ok.10km


Nie masz w okolicy LTE? Antene najlepiej dobrać wzgledem częstotliwości wykorzystywanej i odległosci od nadajnika. 

 

W Lutówce masz UMTS 900, prawdopodobnie bedzie tam wkrótce LTE800, więc antena atk 20 powinna być najlepsza i dopasowana idealnie do tego co serwują okoliczne stacje